Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.11. 17:00
AE042
Ivančice - V. Meziříčí
33 : 22
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga mužů SM
27.4. 16:00
AF118
Napajedla - Vsetín
27 : 25
15.3. 16:00
AF093
Šumperk - Polanka
32 : 23
22.2. 17:30
AF077
V. Bystřice - Zubří B
37 : 25
7.12. 17:00
AF064
V. Bystřice - Hranice B
36 : 25
16.11. 17:30
AF047
V. Bystřice - MHK Karviná
32 : 19
1.liga starších dorostenců
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
2.liga starších dorostenců M
27.4. 14:00
AI118
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 39
9.11. 13:00
AI042
HK Ivančice - Přerov
36 : 22
1.liga mladších dorostenců
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
10.11. 14:30
AJ042
N.Veselí - Strakonice
28 : 25
13.10. 14:30
AJ020
N.Veselí - Ostrava
35 : 24
2.liga mladších dorostenců M
30.3. 10:30
AL106
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
36 : 27
16.11. 15:30
AL047
V. Bystřice - Zlín
29 : 32
9.11. 15:00
AL042
HK Ivančice - Velké Meziříčí
36 : 34
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN049
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 12:40
AO175
Karviná A - Talent A
29 : 20
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
4.5. 09:00
AO172
Ivančice A - Talent A
25 : 15
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 15:20
AO142
N. Veselí A - Zubří
16 : 18
23.3. 14:00
AO140
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
23.3. 12:00
AO137
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
23.3. 10:40
AO135
Loko Louny - Zubří
14 : 16
23.3. 08:40
AO132
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
23.11. 13:00
AT025
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.