Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lucie Zbožínková
Mateřský klub
TJ Spartak Třebíč
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenek M
8.5. 10:00
AVB048
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
36 : 26
Liga Vysočiny - starší žákyně
11.5. 13:00
JD079
Žirovnice - Ledeč n. S.
17 : 11
11.5. 12:30
JD078
Třebíč-VM - H. Brod
12 : 13
11.5. 12:00
JD077
J.Hradec - Ledeč n. S.
11 : 5
11.5. 11:30
JD076
H. Brod - Žirovnice
11 : 13
11.5. 11:00
JD075
Ledeč n. S. - Třebíč-VM
9 : 9
11.5. 10:00
JD073
Žirovnice - Třebíč-VM
12 : 9
11.5. 09:30
JD072
Ledeč n. S. - H. Brod
9 : 10
11.5. 09:00
JD071
J.Hradec - Žirovnice
6 : 7
20.10. 12:30
JD038
Ledeč n. S. - Třebíč-VM
7 : 7
20.10. 11:00
JD035
H. Brod - Ledeč n. S.
16 : 3
20.10. 10:30
JD034
Třebíč-VM - Žirovnice
12 : 10
20.10. 09:30
JD032
Třebíč-VM - H. Brod
11 : 13
12.10. 13:00
JD029
Žirovnice - H. Brod
13 : 15
12.10. 12:00
JD027
Třebíč-VM - Žirovnice
13 : 7
12.10. 10:30
JD024
Třebíč-VM - Ledeč n. S.
10 : 8
12.10. 10:00
JD023
J.Hradec - H. Brod
2 : 8
12.10. 09:30
JD022
Ledeč n. S. - Žirovnice
8 : 13
12.10. 09:00
JD021
Třebíč-VM - H. Brod
10 : 17
15.9. 14:15
JD010
Třebíč-VM - J.Hradec
7 : 9
15.9. 13:40
JD009
Žirovnice - Ledeč n. S.
12 : 6
15.9. 10:10
JD003
Žirovnice - Třebíč-VM
10 : 13
Liga Vysočiny - mladší žákyně
27.4. 11:30
JE089
J.Hradec - Ledeč n. S. A
12 : 4
27.4. 10:45
JE087
Ledeč n. S. A - Žirovnice A
4 : 10
Jihomoravská liga st. žákyň
18.5. 11:15
LG044
Veselí n.M. - Ivančice
12 : 25
28.9. 10:30
LG006
Hodonín - Veselí n.M.
20 : 31
Jihomoravská liga ml. žáků
18.5. 15:30
LH103
Ivančice B - SHC Maloměřice
26 : 15
18.5. 14:15
LH070
Ivančice A - SHC Maloměřice
28 : 6
Jihomoravská liga ml. žákyň
18.5. 13:00
LJ048
Ivančice - Bohunice
24 : 10
18.5. 10:00
LJ044
Veselí n.M. - Ivančice
20 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.