Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lucie Zbožínková
Mateřský klub
TJ Spartak Třebíč
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenek M
8.5. 10:00
AVB048
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
36 : 26
Liga Vysočiny - starší žákyně
11.5. 13:00
JD079
Žirovnice - Ledeč n. S.
17 : 11
11.5. 12:30
JD078
Třebíč-VM - H. Brod
12 : 13
11.5. 12:00
JD077
J.Hradec - Ledeč n. S.
11 : 5
11.5. 11:30
JD076
H. Brod - Žirovnice
11 : 13
11.5. 11:00
JD075
Ledeč n. S. - Třebíč-VM
9 : 9
11.5. 10:00
JD073
Žirovnice - Třebíč-VM
12 : 9
11.5. 09:30
JD072
Ledeč n. S. - H. Brod
9 : 10
11.5. 09:00
JD071
J.Hradec - Žirovnice
6 : 7
20.10. 12:30
JD038
Ledeč n. S. - Třebíč-VM
7 : 7
20.10. 11:00
JD035
H. Brod - Ledeč n. S.
16 : 3
20.10. 10:30
JD034
Třebíč-VM - Žirovnice
12 : 10
20.10. 09:30
JD032
Třebíč-VM - H. Brod
11 : 13
12.10. 13:00
JD029
Žirovnice - H. Brod
13 : 15
12.10. 12:00
JD027
Třebíč-VM - Žirovnice
13 : 7
12.10. 10:30
JD024
Třebíč-VM - Ledeč n. S.
10 : 8
12.10. 10:00
JD023
J.Hradec - H. Brod
2 : 8
12.10. 09:30
JD022
Ledeč n. S. - Žirovnice
8 : 13
12.10. 09:00
JD021
Třebíč-VM - H. Brod
10 : 17
15.9. 14:15
JD010
Třebíč-VM - J.Hradec
7 : 9
15.9. 13:40
JD009
Žirovnice - Ledeč n. S.
12 : 6
15.9. 10:10
JD003
Žirovnice - Třebíč-VM
10 : 13
Liga Vysočiny - mladší žákyně
27.4. 11:30
JE089
J.Hradec - Ledeč n. S. A
12 : 4
27.4. 10:45
JE087
Ledeč n. S. A - Žirovnice A
4 : 10
Jihomoravská liga st. žákyň
18.5. 11:15
LG044
Veselí n.M. - Ivančice
12 : 25
28.9. 10:30
LG006
Hodonín - Veselí n.M.
20 : 31
Jihomoravská liga ml. žáků
18.5. 15:30
LH103
Ivančice B - SHC Maloměřice
26 : 15
18.5. 14:15
LH070
Ivančice A - SHC Maloměřice
28 : 6
Jihomoravská liga ml. žákyň
18.5. 13:00
LJ048
Ivančice - Bohunice
24 : 10
18.5. 10:00
LJ044
Veselí n.M. - Ivančice
20 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.