Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
10.5. 12:00
AL127
Rožnov p.R. - Zlín
32 : 32
3.5. 17:00
AL121
Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 40
26.4. 12:00
AL115
Rožnov p.R. - DTJ Polanka
35 : 22
13.4. 13:00
AL114
DTJ Polanka - Bystřice p.H.
37 : 20
16.3. 16:00
AL092
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 27
2.3. 14:00
AL084
Sokolnice - Litovel
26 : 25
7.12. 17:00
AL066
Prostějov - TJ Sokol Luhačovice
33 : 41
26.10. 17:00
AL033
Prostějov - Litovel
27 : 22
Český pohár mužů
1.9. 10:30
AN029
Dřevohostice - Šumperk
23 : 16
2.liga žen M
27.4. 17:00
AT057
Olomouc - H.Brod
24 : 24
22.2. 13:00
AT036
HK Hodonín - H.Brod
19 : 34
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
1.liga starších dorostenek
9.3. 14:30
AU021
Olomouc - Písek
23 : 22
16.2. 15:00
AU011
HK Veselí n.M. - Písek
19 : 30
Liga starších dorostenek-M-sk.A
17.11. 12:30
AUC022
Olomouc - H.Brod
39 : 20
1.liga mladší dorostenky
9.3. 16:30
AW021
Olomouc - Písek
34 : 22
2.liga mladších dorostenek-M
22.2. 11:00
AWB015
HK Hodonín - H.Brod
19 : 28
Liga mladších dorostenek M-sk.A
17.11. 14:30
AYA022
Olomouc - H.Brod
41 : 13
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 10:30
AYB022
DHK Zora Olomouc B - Zlín
17 : 29
Žákovská liga starších žaček
1.3. 14:10
AZ124
Zlín "B" - L.Zubří
19 : 14
1.3. 11:35
AZ122
L.Zubří - Zlín "A"
10 : 27
1.3. 08:00
AZ119
Zlín "B" - Zlín "A"
13 : 23
LOLK muži
1.6. 11:30
OA054
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
24.5. 15:00
OA053
Droždín - Senice
27 : 18
4.5. 10:30
OA044
Uničov A - SK Velká Bystřice B
27 : 26
20.10. 10:30
OA025
Senice - Droždín
35 : 31
29.9. 14:00
OA016
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 32
15.9. 10:30
OA006
Dřevohostice - Senice
37 : 17
LOLK starší žáci
1.6. 10:15
OB116
Uničov - STM Olomouc B
28 : 11
17.5. 15:30
OB105
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.