Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 15:00
AE121
Prostějov - Kostelec n.H.
30 : 28
22.3. 16:30
AE101
Brno B - Juliánov
25 : 31
16.3. 18:00
AE092
Juliánov - Maloměřice
34 : 23
2.3. 16:00
AE084
Sokolnice - Olomouc
27 : 32
7.12. 15:00
AE066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 30
26.10. 15:00
AE033
Prostějov - Olomouc
28 : 28
20.10. 17:00
AE025
Telnice - Kostelec n.H.
27 : 28
21.9. 10:30
AE001
Kostelec n.H. - SK Kuřim
27 : 23
2.liga mužů SM
10.5. 14:00
AF127
Rožnov p.R. - MHK Karviná
31 : 31
26.4. 16:00
AF115
Rožnov p.R. - Polanka
35 : 26
13.4. 11:00
AF114
Polanka - SKP F-M B
21 : 17
23.2. 17:00
AF073
Ostrava - Rožnov p.R.
28 : 34
15.2. 15:00
AF069
Trnávka - V. Bystřice
24 : 26
23.11. 18:00
AF052
Vsetín - Napajedla
31 : 26
13.10. 13:00
AF020
Hranice B - Ostrava
22 : 18
22.9. 10:30
AF001
Šumperk - Rožnov p.R.
32 : 29
1.liga starších dorostenců
22.3. 14:30
AG101
Handball KP Brno - Dukla
28 : 36
15.3. 16:00
AG091
Kopřivnice - Karviná
30 : 20
23.2. 13:00
AG073
Ostrava - Kopřivnice
24 : 37
28.9. 16:00
AG007
Kopřivnice - Ostrava
40 : 28
2.liga starších dorostenců M
3.5. 13:00
AI121
Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 41
26.4. 14:00
AI115
Rožnov p.R. - Polanka
40 : 20
13.4. 09:00
AI114
Polanka - Maloměřice
27 : 22
7.12. 13:00
AI066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 28
23.11. 16:00
AI052
Vsetín - Slavia Fatra Napajedla
31 : 23
20.10. 15:00
AI025
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
16 : 45
1.liga mladších dorostenců
22.3. 12:30
AJ101
KP Brno - Dukla
31 : 32
15.3. 18:00
AJ091
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
23.2. 15:00
AJ073
Ostrava - Kopřivnice
26 : 26
28.9. 14:00
AJ007
Kopřivnice - Ostrava
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.