Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
10.5. 12:00
AL127
Rožnov p.R. - Zlín
32 : 32
3.5. 17:00
AL121
Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 40
26.4. 12:00
AL115
Rožnov p.R. - DTJ Polanka
35 : 22
13.4. 13:00
AL114
DTJ Polanka - Bystřice p.H.
37 : 20
16.3. 16:00
AL092
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 27
2.3. 14:00
AL084
Sokolnice - Litovel
26 : 25
7.12. 17:00
AL066
Prostějov - TJ Sokol Luhačovice
33 : 41
26.10. 17:00
AL033
Prostějov - Litovel
27 : 22
Český pohár mužů
1.9. 10:30
AN029
Dřevohostice - Šumperk
23 : 16
2.liga žen M
27.4. 17:00
AT057
Olomouc - H.Brod
24 : 24
22.2. 13:00
AT036
HK Hodonín - H.Brod
19 : 34
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
1.liga starších dorostenek
9.3. 14:30
AU021
Olomouc - Písek
23 : 22
16.2. 15:00
AU011
HK Veselí n.M. - Písek
19 : 30
Liga starších dorostenek-M-sk.A
17.11. 12:30
AUC022
Olomouc - H.Brod
39 : 20
1.liga mladší dorostenky
9.3. 16:30
AW021
Olomouc - Písek
34 : 22
2.liga mladších dorostenek-M
22.2. 11:00
AWB015
HK Hodonín - H.Brod
19 : 28
Liga mladších dorostenek M-sk.A
17.11. 14:30
AYA022
Olomouc - H.Brod
41 : 13
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 10:30
AYB022
DHK Zora Olomouc B - Zlín
17 : 29
Žákovská liga starších žaček
1.3. 14:10
AZ124
Zlín "B" - L.Zubří
19 : 14
1.3. 11:35
AZ122
L.Zubří - Zlín "A"
10 : 27
1.3. 08:00
AZ119
Zlín "B" - Zlín "A"
13 : 23
LOLK muži
1.6. 11:30
OA054
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
24.5. 15:00
OA053
Droždín - Senice
27 : 18
4.5. 10:30
OA044
Uničov A - SK Velká Bystřice B
27 : 26
20.10. 10:30
OA025
Senice - Droždín
35 : 31
29.9. 14:00
OA016
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 32
15.9. 10:30
OA006
Dřevohostice - Senice
37 : 17
LOLK starší žáci
1.6. 10:15
OB116
Uničov - STM Olomouc B
28 : 11
17.5. 15:30
OB105
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.