Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 15:00
AE121
Prostějov - Kostelec n.H.
30 : 28
22.3. 16:30
AE101
Brno B - Juliánov
25 : 31
16.3. 18:00
AE092
Juliánov - Maloměřice
34 : 23
2.3. 16:00
AE084
Sokolnice - Olomouc
27 : 32
7.12. 15:00
AE066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 30
26.10. 15:00
AE033
Prostějov - Olomouc
28 : 28
20.10. 17:00
AE025
Telnice - Kostelec n.H.
27 : 28
21.9. 10:30
AE001
Kostelec n.H. - SK Kuřim
27 : 23
2.liga mužů SM
10.5. 14:00
AF127
Rožnov p.R. - MHK Karviná
31 : 31
26.4. 16:00
AF115
Rožnov p.R. - Polanka
35 : 26
13.4. 11:00
AF114
Polanka - SKP F-M B
21 : 17
23.2. 17:00
AF073
Ostrava - Rožnov p.R.
28 : 34
15.2. 15:00
AF069
Trnávka - V. Bystřice
24 : 26
23.11. 18:00
AF052
Vsetín - Napajedla
31 : 26
13.10. 13:00
AF020
Hranice B - Ostrava
22 : 18
22.9. 10:30
AF001
Šumperk - Rožnov p.R.
32 : 29
1.liga starších dorostenců
22.3. 14:30
AG101
Handball KP Brno - Dukla
28 : 36
15.3. 16:00
AG091
Kopřivnice - Karviná
30 : 20
23.2. 13:00
AG073
Ostrava - Kopřivnice
24 : 37
28.9. 16:00
AG007
Kopřivnice - Ostrava
40 : 28
2.liga starších dorostenců M
3.5. 13:00
AI121
Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 41
26.4. 14:00
AI115
Rožnov p.R. - Polanka
40 : 20
13.4. 09:00
AI114
Polanka - Maloměřice
27 : 22
7.12. 13:00
AI066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 28
23.11. 16:00
AI052
Vsetín - Slavia Fatra Napajedla
31 : 23
20.10. 15:00
AI025
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
16 : 45
1.liga mladších dorostenců
22.3. 12:30
AJ101
KP Brno - Dukla
31 : 32
15.3. 18:00
AJ091
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
23.2. 15:00
AJ073
Ostrava - Kopřivnice
26 : 26
28.9. 14:00
AJ007
Kopřivnice - Ostrava
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.