Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
David Kobielusz
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
26.4. 17:15
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
39 : 25
23.2. 17:00
AF074
MHK Karviná - Napajedla
32 : 19
24.11. 17:00
AF050
MHK Karviná - SKP F-M B
24 : 30
10.11. 11:00
AF038
Polanka - V. Bystřice
23 : 15
6.10. 17:00
AF017
MHK Karviná - Hranice B
32 : 24
1.liga starších dorostenců
26.4. 15:15
AG116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
19 : 20
2.liga starších dorostenců M
10.11. 13:00
AI038
Polanka - Sokol Telnice
30 : 16
1.liga mladších dorostenců
26.4. 13:15
AJ116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
25 : 38
2.liga mladších dorostenců M
10.11. 09:00
AL038
DTJ Polanka - V. Bystřice
21 : 31
Žákovská liga starších žáků
1.3. 15:20
AO103
Karviná A - Zlín "A"
22 : 15
1.3. 12:40
AO101
Zlín "A" - Strakonice A
22 : 15
1.3. 10:00
AO099
Ivančice A - Zlín "A"
17 : 10
9.2. 13:15
AO083
HK B Most - Karviná A
11 : 19
9.2. 12:30
AO082
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 16
9.2. 10:15
AO079
Kutná Hora - HK B Most
10 : 18
9.2. 09:30
AO078
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 16
9.2. 08:00
AO076
Kopřivnice A - Kutná Hora
20 : 22
2.liga žen M
6.4. 15:00
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
30 : 13
2.3. 11:15
AT039
Karviná - V. Meziříčí
23 : 30
3.11. 16:30
AT018
Karviná - Olomouc
20 : 19
2.liga starších dorostenek M
4.5. 12:00
AVB046
Poruba - H.Brod
28 : 22
2.2. 15:00
AVB002
Poruba - TJ Sokol Velké Meziříčí
25 : 29
1.liga mladší dorostenky
4.5. 10:00
AW046
Poruba - Bohunice
27 : 20
2.2. 13:00
AW002
Poruba - Písek
30 : 29
2.liga mladších dorostenek-M
17.5. 09:00
AWB054
Zábřeh - Karviná
32 : 26
6.4. 13:00
AWB033
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
2.3. 13:00
AWB019
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
16.2. 13:30
AWB010
Zábřeh - HK Hodonín
15 : 25
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 16:00
AYB024
Zábřeh - Karviná
25 : 24
3.11. 14:30
AYB018
Karviná - Poruba
18 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.