Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
15.2. 18:00
AC070
Třeboň - Sezimovo Ústí
25 : 17
1.12. 10:30
AC059
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
16 : 30
17.11. 10:30
AC048
Sezimovo Ústí - Košutka
23 : 19
12.10. 18:00
AC020
Třeboň - S.Vršovice
29 : 29
20.9. 19:30
AC004
Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 24
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
12.4. 12:00
AJ109
Strakonice - Kopřivnice
31 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 16:00
AK070
Třeboň - Liberec
26 : 33
12.10. 16:00
AK020
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
Český pohár mužů
14.9. 18:00
AN036
Třeboň - Starý Plzenec
31 : 29
2.liga žen Č
13.4. 11:00
AS117
Milevsko - S.Vršovice B
17 : 18
17.11. 16:45
AS044
Astra - Loko Cheb
34 : 24
6.10. 11:00
AS014
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 26
1.liga starších dorostenek
18.5. 13:00
AU056
Slavia - Písek
29 : 24
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 15:00
AUB027
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
2.liga starších dorostenek Č
3.5. 14:15
AVA047
Strakonice - S.Vršovice
27 : 27
12.4. 14:00
AVA038
Strakonice - Č.Budějovice
38 : 31
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
2.2. 15:00
AVA004
Házená J.Hradec - S.Vršovice
26 : 26
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
2.liga mladších dorostenek-Č
18.5. 15:00
AWA056
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
2.3. 14:00
AWA018
J.Hradec - Kobylisy
38 : 21
2.2. 12:30
AWA004
J.Hradec - S.Vršovice
44 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 12:30
AXB027
J.Hradec - Kobylisy
26 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 11:10
AZ144
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
22.3. 08:30
AZ140
Žirovnice - Ivančice
9 : 7
19.1. 16:40
AZ059
Zlín "A" - Kobylisy II
22 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.