Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
15.2. 18:00
AC070
Třeboň - Sezimovo Ústí
25 : 17
1.12. 10:30
AC059
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
16 : 30
17.11. 10:30
AC048
Sezimovo Ústí - Košutka
23 : 19
12.10. 18:00
AC020
Třeboň - S.Vršovice
29 : 29
20.9. 19:30
AC004
Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 24
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
12.4. 12:00
AJ109
Strakonice - Kopřivnice
31 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 16:00
AK070
Třeboň - Liberec
26 : 33
12.10. 16:00
AK020
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
Český pohár mužů
14.9. 18:00
AN036
Třeboň - Starý Plzenec
31 : 29
2.liga žen Č
13.4. 11:00
AS117
Milevsko - S.Vršovice B
17 : 18
17.11. 16:45
AS044
Astra - Loko Cheb
34 : 24
6.10. 11:00
AS014
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 26
1.liga starších dorostenek
18.5. 13:00
AU056
Slavia - Písek
29 : 24
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 15:00
AUB027
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
2.liga starších dorostenek Č
3.5. 14:15
AVA047
Strakonice - S.Vršovice
27 : 27
12.4. 14:00
AVA038
Strakonice - Č.Budějovice
38 : 31
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
2.2. 15:00
AVA004
Házená J.Hradec - S.Vršovice
26 : 26
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
2.liga mladších dorostenek-Č
18.5. 15:00
AWA056
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
2.3. 14:00
AWA018
J.Hradec - Kobylisy
38 : 21
2.2. 12:30
AWA004
J.Hradec - S.Vršovice
44 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 12:30
AXB027
J.Hradec - Kobylisy
26 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 11:10
AZ144
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
22.3. 08:30
AZ140
Žirovnice - Ivančice
9 : 7
19.1. 16:40
AZ059
Zlín "A" - Kobylisy II
22 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Karviná
30 : 20
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
14
1
5
548 : 468
29
2
Karviná
20
13
1
6
535 : 468
27
3
Olomouc
20
12
2
6
531 : 459
26
4
V. Meziříčí
20
9
2
9
532 : 512
20
5
HK Hodonín
20
5
3
12
523 : 622
13
6
SK Velká Bystřice
20
2
1
17
400 : 540
5
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
166
Simona Višňovská
HK Hodonín
152
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
44
Simona Višňovská
HK Hodonín
29
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HK Hodonín
36
Simona Višňovská
HK Hodonín
32
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.