Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
15.2. 18:00
AC070
Třeboň - Sezimovo Ústí
25 : 17
1.12. 10:30
AC059
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
16 : 30
17.11. 10:30
AC048
Sezimovo Ústí - Košutka
23 : 19
12.10. 18:00
AC020
Třeboň - S.Vršovice
29 : 29
20.9. 19:30
AC004
Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 24
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
12.4. 12:00
AJ109
Strakonice - Kopřivnice
31 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 16:00
AK070
Třeboň - Liberec
26 : 33
12.10. 16:00
AK020
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
Český pohár mužů
14.9. 18:00
AN036
Třeboň - Starý Plzenec
31 : 29
2.liga žen Č
13.4. 11:00
AS117
Milevsko - S.Vršovice B
17 : 18
17.11. 16:45
AS044
Astra - Loko Cheb
34 : 24
6.10. 11:00
AS014
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 26
1.liga starších dorostenek
18.5. 13:00
AU056
Slavia - Písek
29 : 24
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 15:00
AUB027
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
2.liga starších dorostenek Č
3.5. 14:15
AVA047
Strakonice - S.Vršovice
27 : 27
12.4. 14:00
AVA038
Strakonice - Č.Budějovice
38 : 31
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
2.2. 15:00
AVA004
Házená J.Hradec - S.Vršovice
26 : 26
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
2.liga mladších dorostenek-Č
18.5. 15:00
AWA056
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
2.3. 14:00
AWA018
J.Hradec - Kobylisy
38 : 21
2.2. 12:30
AWA004
J.Hradec - S.Vršovice
44 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 12:30
AXB027
J.Hradec - Kobylisy
26 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 11:10
AZ144
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
22.3. 08:30
AZ140
Žirovnice - Ivančice
9 : 7
19.1. 16:40
AZ059
Zlín "A" - Kobylisy II
22 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.