Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Kateřina Šajnerová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 15:30
AH077
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
11 : 33
26.10. 17:00
AH032
TJ Sokol Úvaly - Chodov
14 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
23.11. 13:00
AK052
SSK Talent Plzeň B - 1.HC Pardubice
42 : 30
13.10. 15:00
AK024
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
41 : 19
28.9. 17:00
AK008
SSK Talent Plzeň B - Loko Louny
34 : 25
2.liga žen Č
12.4. 16:00
AS119
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
2.3. 14:00
AS087
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
15.2. 17:00
AS078
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 24
8.12. 17:30
AS066
Astra - Kovofiniš Ledeč n.S.
36 : 17
3.11. 11:00
AS036
Milevsko - Kobylisy B
24 : 36
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
17.11. 11:00
AUB023
Písek - Házená J.Hradec
33 : 13
2.liga starších dorostenek Č
2.3. 12:00
AVA017
Č.Budějovice - Astra Praha
21 : 17
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
17.11. 09:30
AXB023
Písek - J.Hradec
34 : 23
Pražský přebor žen
21.11. 18:15
BB050
Praha 4 - Astra B
26 : 31
Přebor Prahy starších žáků
10.11. 14:20
BC059
Dukla 6 - L.Vršovice
29 : 4
10.11. 13:40
BC058
Chodov - Dukla 4
15 : 17
10.11. 12:20
BC056
L.Vršovice - Chodov
7 : 5
10.11. 11:40
BC055
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 38
10.11. 10:20
BC053
L.Vršovice - Dukla 4
13 : 10
10.11. 09:40
BC052
Dukla 6 - Chodov
27 : 2
29.9. 15:00
BC020
Chodov - Dukla 6
6 : 24
29.9. 13:40
BC018
L.Vršovice - Chodov
9 : 14
29.9. 13:00
BC017
Dukla 6 - S.Vršovice
40 : 7
29.9. 11:40
BC015
Chodov - S.Vršovice
18 : 6
29.9. 11:00
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 35
29.9. 09:40
BC012
S.Vršovice - L.Vršovice
8 : 12
29.9. 09:00
BC011
Dukla 6 - Dukla 4
20 : 9
Přebor Prahy mladších žáků
7.9. 14:15
BD010
Chodov - HC Všenory
34 : 9
7.9. 13:40
BD009
Dukla 4 - S.Vršovice
12 : 13
7.9. 13:05
BD008
Dukla 6 - Chodov
30 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.