Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Kateřina Šajnerová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 15:30
AH077
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
11 : 33
26.10. 17:00
AH032
TJ Sokol Úvaly - Chodov
14 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
23.11. 13:00
AK052
SSK Talent Plzeň B - 1.HC Pardubice
42 : 30
13.10. 15:00
AK024
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
41 : 19
28.9. 17:00
AK008
SSK Talent Plzeň B - Loko Louny
34 : 25
2.liga žen Č
12.4. 16:00
AS119
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
2.3. 14:00
AS087
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
15.2. 17:00
AS078
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 24
8.12. 17:30
AS066
Astra - Kovofiniš Ledeč n.S.
36 : 17
3.11. 11:00
AS036
Milevsko - Kobylisy B
24 : 36
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
17.11. 11:00
AUB023
Písek - Házená J.Hradec
33 : 13
2.liga starších dorostenek Č
2.3. 12:00
AVA017
Č.Budějovice - Astra Praha
21 : 17
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
17.11. 09:30
AXB023
Písek - J.Hradec
34 : 23
Pražský přebor žen
21.11. 18:15
BB050
Praha 4 - Astra B
26 : 31
Přebor Prahy starších žáků
10.11. 14:20
BC059
Dukla 6 - L.Vršovice
29 : 4
10.11. 13:40
BC058
Chodov - Dukla 4
15 : 17
10.11. 12:20
BC056
L.Vršovice - Chodov
7 : 5
10.11. 11:40
BC055
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 38
10.11. 10:20
BC053
L.Vršovice - Dukla 4
13 : 10
10.11. 09:40
BC052
Dukla 6 - Chodov
27 : 2
29.9. 15:00
BC020
Chodov - Dukla 6
6 : 24
29.9. 13:40
BC018
L.Vršovice - Chodov
9 : 14
29.9. 13:00
BC017
Dukla 6 - S.Vršovice
40 : 7
29.9. 11:40
BC015
Chodov - S.Vršovice
18 : 6
29.9. 11:00
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 35
29.9. 09:40
BC012
S.Vršovice - L.Vršovice
8 : 12
29.9. 09:00
BC011
Dukla 6 - Dukla 4
20 : 9
Přebor Prahy mladších žáků
7.9. 14:15
BD010
Chodov - HC Všenory
34 : 9
7.9. 13:40
BD009
Dukla 4 - S.Vršovice
12 : 13
7.9. 13:05
BD008
Dukla 6 - Chodov
30 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.