Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.4. 18:30
AA148
Dukla - Plzeň
13 : 18
29.3. 18:00
AA140
Jičín - Plzeň
21 : 22
22.3. 16:30
AA136
Dukla - Hranice
21 : 22
1.3. 18:00
AA128
KP Brno - Plzeň
21 : 20
23.2. 10:30
AA123
Hranice - Dukla
27 : 19
7.12. 18:00
AA080
Jičín - Karviná
24 : 20
17.11. 10:30
AA062
Plzeň - KP Brno
30 : 18
9.11. 18:00
AA055
Kopřivnice - Zubří
23 : 30
5.10. 15:00
AA032
Přerov - Lovosice
21 : 30
25.9. 18:00
AA023
Jičín - Frýdek-Místek
28 : 29
21.9. 18:30
AA013
Dukla - Kopřivnice
35 : 25
1.liga mužů
16.11. 18:00
AB043
Strakonice - Náchod
27 : 26
20.10. 13:00
AB028
Loko Louny - Bohunice
27 : 25
2 liga mužů JZČ
10.5. 15:30
AC132
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
28.9. 13:00
AC007
S.Vršovice - Šťáhlavy "B"
27 : 13
2.liga muži - baráž
18.5. 18:30
ACD001
Libčice n. Vlt. - Talent Plzeň "B"
22 : 18
2.liga mužů SVČ
10.5. 10:30
AD132
Kolín - Ml. Boleslav
20 : 23
16.3. 17:00
AD096
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
29 : 28
9.3. 16:00
AD085
HK Lovosice B - Jablonec
26 : 27
30.11. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
28 : 22
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 13:00
AH132
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 15:00
AK058
TJ Sokol Bělá p.B. - SSK Talent Plzeň B
27 : 35
20.10. 15:00
AK028
Loko Louny - Č.Budějovice
39 : 28
Český pohár mužů
6.11. 18:30
AN074
Dukla - Lovosice
27 : 25
2.10. 19:30
AN060
Libčice n. Vlt. - Plzeň
22 : 32
14.9. 14:30
AN031
Liberec - Bohemians
24 : 23
W.H.I.L.
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.