Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.4. 18:30
AA148
Dukla - Plzeň
13 : 18
29.3. 18:00
AA140
Jičín - Plzeň
21 : 22
22.3. 16:30
AA136
Dukla - Hranice
21 : 22
1.3. 18:00
AA128
KP Brno - Plzeň
21 : 20
23.2. 10:30
AA123
Hranice - Dukla
27 : 19
7.12. 18:00
AA080
Jičín - Karviná
24 : 20
17.11. 10:30
AA062
Plzeň - KP Brno
30 : 18
9.11. 18:00
AA055
Kopřivnice - Zubří
23 : 30
5.10. 15:00
AA032
Přerov - Lovosice
21 : 30
25.9. 18:00
AA023
Jičín - Frýdek-Místek
28 : 29
21.9. 18:30
AA013
Dukla - Kopřivnice
35 : 25
1.liga mužů
16.11. 18:00
AB043
Strakonice - Náchod
27 : 26
20.10. 13:00
AB028
Loko Louny - Bohunice
27 : 25
2 liga mužů JZČ
10.5. 15:30
AC132
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
28.9. 13:00
AC007
S.Vršovice - Šťáhlavy "B"
27 : 13
2.liga muži - baráž
18.5. 18:30
ACD001
Libčice n. Vlt. - Talent Plzeň "B"
22 : 18
2.liga mužů SVČ
10.5. 10:30
AD132
Kolín - Ml. Boleslav
20 : 23
16.3. 17:00
AD096
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
29 : 28
9.3. 16:00
AD085
HK Lovosice B - Jablonec
26 : 27
30.11. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
28 : 22
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 13:00
AH132
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 15:00
AK058
TJ Sokol Bělá p.B. - SSK Talent Plzeň B
27 : 35
20.10. 15:00
AK028
Loko Louny - Č.Budějovice
39 : 28
Český pohár mužů
6.11. 18:30
AN074
Dukla - Lovosice
27 : 25
2.10. 19:30
AN060
Libčice n. Vlt. - Plzeň
22 : 32
14.9. 14:30
AN031
Liberec - Bohemians
24 : 23
W.H.I.L.
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.