Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
29.3. 18:00
AC103
Šťáhlavy "B" - Sezimovo Ústí
20 : 19
16.3. 17:30
AC094
Č.Budějovice - Talent Plzeň "B"
16 : 28
1.3. 18:00
AC083
Třeboň - Talent Plzeň "B"
29 : 29
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
17.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice - Třeboň
28 : 39
27.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 23
20.10. 10:30
AC026
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
27 : 18
5.10. 17:00
AC018
S.Vršovice - Chodov B
31 : 18
21.9. 15:30
AC001
Ledeč n.S. - Šťáhlavy "B"
25 : 21
2.liga mužů SVČ
10.5. 17:00
AD130
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
26 : 26
4.5. 16:00
AD124
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
49 : 25
15.3. 15:30
AD094
Ml. Boleslav - HC Žatec
30 : 16
22.2. 13:00
AD076
Liberec - Zruč n.S.
30 : 19
9.11. 17:00
AD042
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
29 : 23
20.10. 17:30
AD027
Praha 4 - Kolín
25 : 29
12.10. 18:00
AD021
Zruč n.S. - HC Žatec
39 : 27
28.9. 17:00
AD010
Zruč n.S. - Liberec
27 : 19
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:00
AG124
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
16.4. 18:00
AG109
Náchod - Kopřivnice
26 : 42
2.liga starších dorostenců Č
17.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
27.10. 13:00
AH033
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
41 : 18
21.9. 13:00
AH001
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
21 : 27
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:00
AJ124
HK Lovosice - Karviná
26 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK130
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
1.3. 16:00
AK083
Třeboň - Loko Louny
23 : 32
22.2. 11:00
AK076
Liberec - Náchod
37 : 22
7.12. 19:30
AK064
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
17.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
27.10. 15:00
AK033
Č.Budějovice - S.Vršovice
25 : 19
5.10. 13:30
AK018
S.Vršovice - SSK Talent Plzeň B
26 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.