Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 12:30
AF130
Hranice B - V. Bystřice
20 : 31
Žákovská liga starších žáků
1.3. 15:20
AO103
Karviná A - Zlín "A"
22 : 15
1.3. 12:40
AO101
Zlín "A" - Strakonice A
22 : 15
1.3. 10:00
AO099
Ivančice A - Zlín "A"
17 : 10
Český pohár žen
15.9. 18:00
APR016
Karviná - Otrokovice
17 : 22
1.liga žen
5.4. 15:00
AR113
Bohunice - HC Plzeň
23 : 32
23.3. 12:30
AR108
Olomouc B - Kunovice
27 : 18
16.3. 17:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
22 : 36
22.2. 16:00
AR081
Otrokovice - Kobylisy
22 : 22
9.2. 15:00
AR072
Poruba B - Bohunice
24 : 23
7.12. 15:00
AR064
Kunovice - HC Plzeň
17 : 21
23.11. 15:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
26 : 28
10.11. 13:00
AR040
Poruba B - S.Vršovice
12 : 26
3.11. 12:30
AR032
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
20.10. 11:00
AR029
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
13.10. 13:15
AR022
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
33 : 20
21.9. 17:00
AR006
Bohunice - Poruba B
23 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
20.10. 13:00
AUD013
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 27
2.liga starších dorostenek M
16.3. 15:00
AVB027
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
25 : 27
2.liga mladších dorostenek-M
23.3. 10:30
AWB029
DHK Zora Olomouc B - HK Hodonín
21 : 15
Liga mladších dorostenek M-sk.A
3.11. 14:30
AYA016
Olomouc - HK Hodonín
28 : 14
21.9. 15:00
AYA003
Bohunice - DHK Pardubice
40 : 17
Liga mladších dorostenek M-sk.B
10.11. 11:00
AYB020
Poruba - Zábřeh
26 : 11
20.10. 09:00
AYB013
Poruba - DHK Zora Olomouc B
42 : 14
Žákovská liga starších žaček
13.4. 16:05
AZ174
Ivančice - Zlín "A"
14 : 28
13.4. 14:15
AZ172
DHC Plzeň A - Ivančice
17 : 21
13.4. 13:30
AZ171
Zlín "A" - Kobylisy II
21 : 14
13.4. 11:40
AZ169
Kobylisy II - Ivančice
16 : 26
13.4. 10:45
AZ168
Zlín "A" - DHC Plzeň A
17 : 13
Jihomoravská liga ml. žákyň
21.9. 13:00
LJ003
Bohunice - Ivančice
10 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.