Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
1.6. 20:00
BA077
S.Vršovice B - Všenory
25 : 25
19.5. 20:45
BA073
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
27 : 22
15.5. 17:30
BA067
L.Vršovice B - Sparta
20 : 24
5.5. 20:45
BA062
Praha 4 "B" - Sorry HáK
27 : 24
27.4. 20:00
BA054
S.Vršovice B - Čambavamba
28 : 28
18.4. 20:30
BA048
Sorry HáK - S.Vršovice B
26 : 33
14.10. 20:45
BA033
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
32 : 20
30.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Čambavamba
20 : 26
13.9. 20:30
BA008
Sorry HáK - Sparta
24 : 26
Pražský přebor žen
27.4. 14:00
BB072
Mělník - Radlice
14 : 15
25.4. 19:45
BB084
Střešovice - Praha 4
23 : 14
28.11. 18:15
BB056
Praha 4 - Střešovice
25 : 30
18.10. 19:45
BB030
Střešovice - Mělník
23 : 18
5.9. 18:15
BB012
Astra C - Astra B
21 : 23
Přebor Prahy starších žákyň
29.3. 08:30
BE101
S.Vršovice - Slavia
9 : 7
17.11. 14:20
BE089
HK Sptk Ústí n.L. - Kobylisy II
15 : 10
17.11. 13:00
BE087
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 10
17.11. 11:40
BE085
HK Sptk Ústí n.L. - DHK Pardubice A
18 : 12
17.11. 11:00
BE084
Háje - S.Vršovice
14 : 11
17.11. 09:40
BE082
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 11
17.11. 09:00
BE081
S.Vršovice - Kobylisy II
12 : 17
Společný přebor mladších žákyň
29.3. 13:45
BI040
Sparta Kutná Hora - Kobylisy II B
10 : 10
29.3. 13:10
BI039
TJ Turnov - Wendy Mělník
9 : 14
29.3. 12:35
BI038
Kobylisy II A - Sparta Kutná Hora
18 : 9
29.3. 12:00
BI037
TJ Turnov - Kobylisy II B
19 : 15
29.3. 11:25
BI036
Wendy Mělník - Kobylisy II A
5 : 21
29.3. 10:50
BI035
Sparta Kutná Hora - TJ Turnov
12 : 11
29.3. 10:15
BI034
Kobylisy II B - Kobylisy II A
5 : 17
Společný přebor mladších žáků
1.6. 14:00
BJ130
Ml. Boleslav - Kutná Hora
16 : 8
1.6. 12:40
BJ128
Kutná Hora - Zárubova
25 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.