Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
6.10. 10:30
AC015
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
2.liga mužů SVČ
23.3. 17:00
AD100
HC Žatec - Kolín
29 : 35
12.10. 10:30
AD023
Kolín - Liberec
28 : 25
28.9. 10:30
AD012
Kolín - Ústí n.L.
25 : 24
22.9. 17:30
AD005
Praha 4 - HK Lovosice B
24 : 24
2.liga starších dorostenců Č
28.9. 13:00
AH012
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
27 : 13
2.liga mladších dorostenců Č
8.3. 14:00
AK085
SSK Talent Plzeň B - HK B Most
24 : 20
Žákovská liga starších žáků
23.3. 14:40
AO126
Ivančice A - Vsetín
16 : 13
23.3. 13:20
AO124
Vsetín - Dukla 6
12 : 20
23.3. 10:40
AO120
Ivančice A - V. Bystřice
10 : 19
23.3. 10:00
AO119
Dukla 6 - Jičín
23 : 8
23.3. 08:00
AO116
Dukla 6 - HK B Most
22 : 14
2.liga žen Č
20.10. 14:00
AS030
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1.liga starších dorostenek
3.5. 17:00
AU048
Písek - DHK Pardubice
28 : 17
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
3.11. 17:00
AUA018
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
20 : 42
2.liga starších dorostenek Č
15.3. 17:00
AVA025
Házená J.Hradec - Astra Praha
29 : 16
2.liga mladších dorostenek-Č
13.4. 13:00
AWA040
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
24 : 21
15.3. 14:30
AWA025
J.Hradec - DHC Plzeň
21 : 18
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 15:00
AXA018
Loko Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
18 : 39
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
20.10. 12:00
AXB015
TJ Slavoj Tachov - Písek
11 : 31
Přebor Prahy mužů
1.11. 20:30
BA044
Sorry HáK - L.Vršovice B
20 : 18
20.10. 19:30
BA009
Čambavamba - S.Vršovice B
28 : 25
13.10. 19:30
BA027
Čambavamba - Tamburello
23 : 24
22.9. 20:30
BA012
S.Vršovice B - Praha 4 "C"
22 : 25
9.9. 20:45
BA010
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
16 : 24
Pražský přebor žen
8.11. 19:45
BB042
Střešovice - Astra C
22 : 22
24.9. 18:30
BB020
Astra B - Střešovice
18 : 15
15.9. 16:00
BB011
Háje - Střešovice
14 : 15
12.9. 18:15
BB032
Astra C - Háje
13 : 18
6.9. 19:45
BB007
Střešovice - Radlice
16 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-4 - výsledky
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
27 : 28
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
26 : 25
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
3.5. 10:30
video
online
Šaľa - Partizánske
28 : 17
video
online
Šaľa - Partizánske
32 : 22
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
7.5. 17:30
video
online
Partizánske - Šaľa
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.