Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
6.10. 10:30
AC015
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
2.liga mužů SVČ
23.3. 17:00
AD100
HC Žatec - Kolín
29 : 35
12.10. 10:30
AD023
Kolín - Liberec
28 : 25
28.9. 10:30
AD012
Kolín - Ústí n.L.
25 : 24
22.9. 17:30
AD005
Praha 4 - HK Lovosice B
24 : 24
2.liga starších dorostenců Č
28.9. 13:00
AH012
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
27 : 13
2.liga mladších dorostenců Č
8.3. 14:00
AK085
SSK Talent Plzeň B - HK B Most
24 : 20
Žákovská liga starších žáků
23.3. 14:40
AO126
Ivančice A - Vsetín
16 : 13
23.3. 13:20
AO124
Vsetín - Dukla 6
12 : 20
23.3. 10:40
AO120
Ivančice A - V. Bystřice
10 : 19
23.3. 10:00
AO119
Dukla 6 - Jičín
23 : 8
23.3. 08:00
AO116
Dukla 6 - HK B Most
22 : 14
2.liga žen Č
20.10. 14:00
AS030
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1.liga starších dorostenek
3.5. 17:00
AU048
Písek - DHK Pardubice
28 : 17
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
3.11. 17:00
AUA018
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
20 : 42
2.liga starších dorostenek Č
15.3. 17:00
AVA025
Házená J.Hradec - Astra Praha
29 : 16
2.liga mladších dorostenek-Č
13.4. 13:00
AWA040
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
24 : 21
15.3. 14:30
AWA025
J.Hradec - DHC Plzeň
21 : 18
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 15:00
AXA018
Loko Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
18 : 39
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
20.10. 12:00
AXB015
TJ Slavoj Tachov - Písek
11 : 31
Přebor Prahy mužů
1.11. 20:30
BA044
Sorry HáK - L.Vršovice B
20 : 18
20.10. 19:30
BA009
Čambavamba - S.Vršovice B
28 : 25
13.10. 19:30
BA027
Čambavamba - Tamburello
23 : 24
22.9. 20:30
BA012
S.Vršovice B - Praha 4 "C"
22 : 25
9.9. 20:45
BA010
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
16 : 24
Pražský přebor žen
8.11. 19:45
BB042
Střešovice - Astra C
22 : 22
24.9. 18:30
BB020
Astra B - Střešovice
18 : 15
15.9. 16:00
BB011
Háje - Střešovice
14 : 15
12.9. 18:15
BB032
Astra C - Háje
13 : 18
6.9. 19:45
BB007
Střešovice - Radlice
16 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.