Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB132
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
4.5. 15:00
AB124
Chodov - Karviná B
32 : 27
26.4. 12:00
AB118
Dukla B - Chodov
27 : 27
12.4. 17:00
AB109
Náchod - Strakonice
26 : 28
8.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bohunice
29 : 24
1.3. 17:00
AB083
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
24.11. 15:00
AB052
Chodov - Dukla B
35 : 27
26.10. 18:00
AB034
Jičín "B" - Loko Louny
35 : 26
13.10. 16:30
AB020
N.Veselí - Litovel
23 : 24
28.9. 17:00
AB010
Náchod - Bystřice p.H.
21 : 21
21.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Chodov
17 : 23
2 liga mužů JZČ
24.11. 17:00
AC052
Chodov B - VŠ Plzeň
17 : 20
2.liga mužů SVČ
6.4. 17:00
AD072
Slavia - HC Žatec
30 : 30
29.3. 16:00
AD107
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
32 : 18
10.11. 16:00
AD041
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
15 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 16:00
AG119
Jičín - N.Veselí
22 : 23
16.3. 15:00
AG093
Jičín - Handball KP Brno
38 : 25
10.11. 14:00
AG041
HK Lovosice - Zubří
27 : 28
26.10. 16:00
AG034
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
13.10. 12:30
AG020
N.Veselí - Ostrava
36 : 24
28.9. 10:30
AG010
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 24
2.liga starších dorostenců Č
24.11. 13:00
AH052
Chodov - HSK Tygři
38 : 16
1.liga mladších dorostenců
27.4. 14:00
AJ119
Jičín - N.Veselí
25 : 25
26.4. 14:00
AJ118
Dukla - HK Lovosice
28 : 22
16.3. 13:00
AJ093
Jičín - KP Brno
35 : 20
10.11. 12:00
AJ041
HK Lovosice - Zubří
31 : 31
26.10. 14:00
AJ034
Jičín - Talent Plzeň
33 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK109
Náchod - HK B Most
20 : 26
8.3. 15:00
AK088
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 23
28.9. 14:30
AK010
Náchod - Liberec
29 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia - Zlín
32 : 24
video
online
Most - Poruba
26 : 26
video
online
Slavia - Zlín
35 : 22
video
online
Most - Poruba
25 : 23
video
online
Zlín - Slavia
25 : 27
video
online
Zlín - Slavia
3.5. 17:00
video
online
Poruba - Most
21 : 28
video
online
Poruba - Most
4.5. 18:00
video
online
Slavia - Zlín
7.5. 17:30
video
online
Most - Poruba
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.