Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB132
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
4.5. 15:00
AB124
Chodov - Karviná B
32 : 27
26.4. 12:00
AB118
Dukla B - Chodov
27 : 27
12.4. 17:00
AB109
Náchod - Strakonice
26 : 28
8.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bohunice
29 : 24
1.3. 17:00
AB083
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
24.11. 15:00
AB052
Chodov - Dukla B
35 : 27
26.10. 18:00
AB034
Jičín "B" - Loko Louny
35 : 26
13.10. 16:30
AB020
N.Veselí - Litovel
23 : 24
28.9. 17:00
AB010
Náchod - Bystřice p.H.
21 : 21
21.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Chodov
17 : 23
2 liga mužů JZČ
24.11. 17:00
AC052
Chodov B - VŠ Plzeň
17 : 20
2.liga mužů SVČ
6.4. 17:00
AD072
Slavia - HC Žatec
30 : 30
29.3. 16:00
AD107
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
32 : 18
10.11. 16:00
AD041
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
15 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 16:00
AG119
Jičín - N.Veselí
22 : 23
16.3. 15:00
AG093
Jičín - Handball KP Brno
38 : 25
10.11. 14:00
AG041
HK Lovosice - Zubří
27 : 28
26.10. 16:00
AG034
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
13.10. 12:30
AG020
N.Veselí - Ostrava
36 : 24
28.9. 10:30
AG010
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 24
2.liga starších dorostenců Č
24.11. 13:00
AH052
Chodov - HSK Tygři
38 : 16
1.liga mladších dorostenců
27.4. 14:00
AJ119
Jičín - N.Veselí
25 : 25
26.4. 14:00
AJ118
Dukla - HK Lovosice
28 : 22
16.3. 13:00
AJ093
Jičín - KP Brno
35 : 20
10.11. 12:00
AJ041
HK Lovosice - Zubří
31 : 31
26.10. 14:00
AJ034
Jičín - Talent Plzeň
33 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK109
Náchod - HK B Most
20 : 26
8.3. 15:00
AK088
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 23
28.9. 14:30
AK010
Náchod - Liberec
29 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.