Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB132
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
4.5. 15:00
AB124
Chodov - Karviná B
32 : 27
26.4. 12:00
AB118
Dukla B - Chodov
27 : 27
12.4. 17:00
AB109
Náchod - Strakonice
26 : 28
8.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bohunice
29 : 24
1.3. 17:00
AB083
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
24.11. 15:00
AB052
Chodov - Dukla B
35 : 27
26.10. 18:00
AB034
Jičín "B" - Loko Louny
35 : 26
13.10. 16:30
AB020
N.Veselí - Litovel
23 : 24
28.9. 17:00
AB010
Náchod - Bystřice p.H.
21 : 21
21.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Chodov
17 : 23
2 liga mužů JZČ
24.11. 17:00
AC052
Chodov B - VŠ Plzeň
17 : 20
2.liga mužů SVČ
6.4. 17:00
AD072
Slavia - HC Žatec
30 : 30
29.3. 16:00
AD107
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
32 : 18
10.11. 16:00
AD041
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
15 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 16:00
AG119
Jičín - N.Veselí
22 : 23
16.3. 15:00
AG093
Jičín - Handball KP Brno
38 : 25
10.11. 14:00
AG041
HK Lovosice - Zubří
27 : 28
26.10. 16:00
AG034
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
13.10. 12:30
AG020
N.Veselí - Ostrava
36 : 24
28.9. 10:30
AG010
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 24
2.liga starších dorostenců Č
24.11. 13:00
AH052
Chodov - HSK Tygři
38 : 16
1.liga mladších dorostenců
27.4. 14:00
AJ119
Jičín - N.Veselí
25 : 25
26.4. 14:00
AJ118
Dukla - HK Lovosice
28 : 22
16.3. 13:00
AJ093
Jičín - KP Brno
35 : 20
10.11. 12:00
AJ041
HK Lovosice - Zubří
31 : 31
26.10. 14:00
AJ034
Jičín - Talent Plzeň
33 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK109
Náchod - HK B Most
20 : 26
8.3. 15:00
AK088
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 23
28.9. 14:30
AK010
Náchod - Liberec
29 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.