Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
1.12. 11:00
AF060
Polanka - MHK Karviná
33 : 36
24.11. 13:00
AF053
Hranice B - Šumperk
29 : 31
10.11. 17:00
AF039
MHK Karviná - Vsetín
27 : 34
12.10. 17:00
AF021
Trnávka - MHK Karviná
19 : 28
2.liga starších dorostenců M
1.12. 13:00
AI060
Polanka - Zlín
16 : 15
2.liga mladších dorostenců M
23.2. 18:00
AL077
V. Bystřice - Prostějov
34 : 27
1.12. 09:00
AL060
DTJ Polanka - Zlín
11 : 24
2.liga žen M
16.3. 13:30
AT043
Olomouc - SK Velká Bystřice
36 : 17
23.2. 16:00
AT034
SK Velká Bystřice - Karviná
26 : 30
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
1.liga starších dorostenek
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
1.liga mladší dorostenky
2.3. 13:00
AW017
Zlín - Olomouc
30 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
1.2. 11:30
AWB003
Zábřeh - DHK Pardubice
26 : 27
Liga mladších dorostenek M-sk.B
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
Moravskoslezská liga muži
11.5. 14:30
NA067
Suchdol n/O - Klimkovice
22 : 11
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.10. 14:15
NB012
Třinec - Paskov
19 : 20
12.10. 13:20
NB011
Orlová - Třinec
22 : 17
12.10. 12:30
NB010
Paskov - Orlová
38 : 8
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
2.11. 10:00
NC022
Karviná A - Kopřivnice A
36 : 20
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
28.9. 11:00
NC007
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 24
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
2.11. 09:00
NE022
Karviná A - Kopřivnice
16 : 14
31.10. 15:50
NE020
Ostrava - F.-Místek A
3 : 30
28.9. 09:45
NE007
Kopřivnice - Karviná A
22 : 16
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
28.9. 12:30
NF011
Kopřivnice B - Krmelín
17 : 14
Moravskoslezská liga ženy
11.5. 13:00
NI021
Suchdol n/O - L.Zubří
24 : 27
3.5. 16:15
NI024
Ostrava - Suchdol n/O
35 : 24
15.9. 14:30
NI001
Ostrava - L.Zubří
30 : 26
Moravskoslezská liga mladší žačky
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
7.12. 17:40
RKD014
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.