Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
27.4. 18:00
AB119
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
12.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
17 : 19
23.3. 14:00
AB100
Loko Louny - Jičín "B"
25 : 19
1.3. 18:00
AB079
Strakonice - Dukla B
27 : 22
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
15.2. 17:00
AB069
Náchod - Karviná B
27 : 22
7.12. 13:00
AB061
Loko Louny - Strakonice
32 : 31
16.11. 18:00
AB043
Strakonice - Náchod
27 : 26
10.11. 17:00
AB041
Chodov - Bohunice
15 : 20
26.10. 12:00
AB035
Dukla B - Dvůr Králové
26 : 21
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
21.9. 13:00
AB001
Jičín "B" - Strakonice
24 : 24
2 liga mužů JZČ
10.11. 15:00
AC041
Chodov B - Č.Budějovice
35 : 29
2.liga mužů SVČ
13.4. 16:00
AD111
HK Lovosice B - Kolín
35 : 23
15.3. 17:00
AD095
Zruč n.S. - Slavia
18 : 24
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
20.10. 16:00
AD030
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
25 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 16:00
AG105
Dukla - Talent Plzeň
25 : 28
26.10. 16:00
AG035
Dukla - Handball KP Brno
32 : 27
20.10. 14:00
AG030
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 26
22.9. 17:00
AG001
Jičín - Kopřivnice
28 : 28
2.liga starších dorostenců Č
10.11. 13:00
AH041
Chodov - Loko Č.Budějovice
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 14:00
AJ105
Dukla - Talent Plzeň
32 : 26
1.3. 16:00
AJ082
Strakonice - KP Brno
27 : 25
26.10. 14:00
AJ035
Dukla - KP Brno
38 : 22
20.10. 12:00
AJ030
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 20
22.9. 15:00
AJ001
Jičín - Kopřivnice
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK128
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Poruba - Zlín
29 : 22
video
online
Poruba - Zlín
28 : 21
video
online
Zlín - Poruba
21 : 31
video
online
Zlín - Poruba
18.5. 16:00
video
online
Poruba - Zlín
24.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.