Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
27.4. 18:00
AB119
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
12.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
17 : 19
23.3. 14:00
AB100
Loko Louny - Jičín "B"
25 : 19
1.3. 18:00
AB079
Strakonice - Dukla B
27 : 22
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
15.2. 17:00
AB069
Náchod - Karviná B
27 : 22
7.12. 13:00
AB061
Loko Louny - Strakonice
32 : 31
16.11. 18:00
AB043
Strakonice - Náchod
27 : 26
10.11. 17:00
AB041
Chodov - Bohunice
15 : 20
26.10. 12:00
AB035
Dukla B - Dvůr Králové
26 : 21
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
21.9. 13:00
AB001
Jičín "B" - Strakonice
24 : 24
2 liga mužů JZČ
10.11. 15:00
AC041
Chodov B - Č.Budějovice
35 : 29
2.liga mužů SVČ
13.4. 16:00
AD111
HK Lovosice B - Kolín
35 : 23
15.3. 17:00
AD095
Zruč n.S. - Slavia
18 : 24
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
20.10. 16:00
AD030
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
25 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 16:00
AG105
Dukla - Talent Plzeň
25 : 28
26.10. 16:00
AG035
Dukla - Handball KP Brno
32 : 27
20.10. 14:00
AG030
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 26
22.9. 17:00
AG001
Jičín - Kopřivnice
28 : 28
2.liga starších dorostenců Č
10.11. 13:00
AH041
Chodov - Loko Č.Budějovice
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 14:00
AJ105
Dukla - Talent Plzeň
32 : 26
1.3. 16:00
AJ082
Strakonice - KP Brno
27 : 25
26.10. 14:00
AJ035
Dukla - KP Brno
38 : 22
20.10. 12:00
AJ030
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 20
22.9. 15:00
AJ001
Jičín - Kopřivnice
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK128
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.