Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
29.3. 15:00
AE107
Prostějov - Sokolnice
35 : 27
23.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Telnice
29 : 34
15.3. 17:00
AE093
SK Kuřim - Brno B
34 : 21
9.3. 13:00
AE085
Sokolnice - Kostelec n.H.
31 : 30
1.3. 17:00
AE082
V. Meziříčí - Brno B
32 : 18
23.2. 10:30
AE074
Hustopeče - Sokolnice
32 : 26
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
9.11. 19:00
AE038
Brno B - Telnice
29 : 25
27.10. 17:00
AE036
Telnice - Maloměřice
22 : 24
19.10. 17:00
AE027
Brno B - SK Kuřim
27 : 33
5.10. 13:00
AE015
Maloměřice - Prostějov
22 : 18
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2.liga mužů SM
13.4. 15:00
AF111
Napajedla - Šumperk
28 : 34
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:30
AG123
N.Veselí - Dukla
39 : 26
9.11. 12:30
AG038
Handball KP Brno - Karviná
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
13.4. 13:00
AI111
Slavia Fatra Napajedla - SK Kuřim
33 : 23
29.3. 13:00
AI107
Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
30 : 30
23.3. 13:00
AI102
Maloměřice - Sokol Telnice
27 : 29
15.3. 17:00
AI093
SK Kuřim - Polanka
17 : 17
27.10. 15:00
AI036
Sokol Telnice - Maloměřice
22 : 21
22.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Přerov
25 : 15
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:30
AJ123
N.Veselí - Dukla
27 : 32
9.11. 14:30
AJ038
KP Brno - Karviná
23 : 37
2.liga mladších dorostenců M
29.3. 17:00
AL107
Prostějov - Sokolnice
44 : 34
9.3. 11:00
AL085
Sokolnice - Rožnov p.R.
22 : 35
1.3. 15:00
AL082
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
27 : 21
23.11. 15:00
AL054
Velké Meziříčí - Prostějov
29 : 35
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN049
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
2.liga žen M
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
1.liga starších dorostenek
1.2. 15:00
AU004
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 5-6 - výsledky
video
online
Olomouc - Písek
37 : 25
video
online
Olomouc - Písek
27 : 20
video
online
Písek - Olomouc
28 : 28
video
online
Písek - Olomouc
21 : 23
video
online
Olomouc - Písek
24.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.