Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Olexa
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 17:00
AC055
Šťáhlavy "B" - Č.Budějovice
19 : 26
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
2.liga mužů SVČ
30.3. 13:00
AD105
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
7.12. 16:00
AD066
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 25
12.10. 13:00
AD024
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
5.10. 10:30
AD017
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
20 : 28
28.9. 17:00
AD011
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
35 : 12
21.9. 13:00
AD004
Liberec - Libčice n. Vlt.
27 : 31
2.liga starších dorostenců Č
9.11. 15:00
AH038
TJ košutka - HC Plzeň
30 : 19
12.10. 15:00
AH024
HSK Tygři - HC Plzeň
17 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
21.9. 11:00
AK004
Liberec - Třeboň
29 : 30
Český pohár žen
8.9. 17:00
APR004
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
2.liga žen Č
12.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
2.liga mladších dorostenek-Č
8.2. 13:30
AWA007
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 18
Spol. přebor st. žáků - skupina B
17.5. 14:20
CB049
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 12
17.5. 13:00
CB047
Loko Louny - S.Vršovice
27 : 5
17.5. 09:40
CB042
L.Vršovice - S.Vršovice
10 : 9
17.5. 09:00
CB041
Loko Louny - Kobylisy
21 : 3
Společná regionální liga
28.9. 15:00
CR010
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
36 : 28
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.