Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Olexa
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 17:00
AC055
Šťáhlavy "B" - Č.Budějovice
19 : 26
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
2.liga mužů SVČ
30.3. 13:00
AD105
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
7.12. 16:00
AD066
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 25
12.10. 13:00
AD024
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
5.10. 10:30
AD017
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
20 : 28
28.9. 17:00
AD011
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
35 : 12
21.9. 13:00
AD004
Liberec - Libčice n. Vlt.
27 : 31
2.liga starších dorostenců Č
9.11. 15:00
AH038
TJ košutka - HC Plzeň
30 : 19
12.10. 15:00
AH024
HSK Tygři - HC Plzeň
17 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
21.9. 11:00
AK004
Liberec - Třeboň
29 : 30
Český pohár žen
8.9. 17:00
APR004
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
2.liga žen Č
12.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
2.liga mladších dorostenek-Č
8.2. 13:30
AWA007
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 18
Spol. přebor st. žáků - skupina B
17.5. 14:20
CB049
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 12
17.5. 13:00
CB047
Loko Louny - S.Vršovice
27 : 5
17.5. 09:40
CB042
L.Vršovice - S.Vršovice
10 : 9
17.5. 09:00
CB041
Loko Louny - Kobylisy
21 : 3
Společná regionální liga
28.9. 15:00
CR010
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
36 : 28
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.