Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Olexa
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 17:00
AC055
Šťáhlavy "B" - Č.Budějovice
19 : 26
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
2.liga mužů SVČ
30.3. 13:00
AD105
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
7.12. 16:00
AD066
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 25
12.10. 13:00
AD024
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
5.10. 10:30
AD017
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
20 : 28
28.9. 17:00
AD011
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
35 : 12
21.9. 13:00
AD004
Liberec - Libčice n. Vlt.
27 : 31
2.liga starších dorostenců Č
9.11. 15:00
AH038
TJ košutka - HC Plzeň
30 : 19
12.10. 15:00
AH024
HSK Tygři - HC Plzeň
17 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
21.9. 11:00
AK004
Liberec - Třeboň
29 : 30
Český pohár žen
8.9. 17:00
APR004
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
2.liga žen Č
12.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
2.liga mladších dorostenek-Č
8.2. 13:30
AWA007
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 18
Spol. přebor st. žáků - skupina B
17.5. 14:20
CB049
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 12
17.5. 13:00
CB047
Loko Louny - S.Vršovice
27 : 5
17.5. 09:40
CB042
L.Vršovice - S.Vršovice
10 : 9
17.5. 09:00
CB041
Loko Louny - Kobylisy
21 : 3
Společná regionální liga
28.9. 15:00
CR010
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
36 : 28
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.