Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Olexa
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 17:00
AC055
Šťáhlavy "B" - Č.Budějovice
19 : 26
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
2.liga mužů SVČ
30.3. 13:00
AD105
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
7.12. 16:00
AD066
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 25
12.10. 13:00
AD024
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
5.10. 10:30
AD017
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
20 : 28
28.9. 17:00
AD011
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
35 : 12
21.9. 13:00
AD004
Liberec - Libčice n. Vlt.
27 : 31
2.liga starších dorostenců Č
9.11. 15:00
AH038
TJ košutka - HC Plzeň
30 : 19
12.10. 15:00
AH024
HSK Tygři - HC Plzeň
17 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
21.9. 11:00
AK004
Liberec - Třeboň
29 : 30
Český pohár žen
8.9. 17:00
APR004
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
2.liga žen Č
12.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
2.liga mladších dorostenek-Č
8.2. 13:30
AWA007
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 18
Spol. přebor st. žáků - skupina B
17.5. 14:20
CB049
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 12
17.5. 13:00
CB047
Loko Louny - S.Vršovice
27 : 5
17.5. 09:40
CB042
L.Vršovice - S.Vršovice
10 : 9
17.5. 09:00
CB041
Loko Louny - Kobylisy
21 : 3
Společná regionální liga
28.9. 15:00
CR010
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
36 : 28
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.