Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
22.3. 17:00
AB099
Litovel - Bohunice
28 : 20
8.3. 13:00
AB090
Karviná B - Dukla B
27 : 14
15.2. 17:00
AB068
Bohunice - Dukla B
27 : 20
23.11. 17:00
AB051
Litovel - Karviná B
25 : 24
26.10. 13:00
AB036
Karviná B - Bystřice p.H.
22 : 24
13.10. 15:00
AB022
Bohunice - Dvůr Králové
15 : 21
22.9. 10:30
AB004
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF124
Napajedla - V. Bystřice
24 : 25
30.3. 17:00
AF107
Zubří B - Napajedla
29 : 28
30.11. 13:00
AF059
SKP F-M B - Ostrava
33 : 21
6.10. 17:00
AF018
Ostrava - Napajedla
26 : 39
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
30.3. 15:00
AG107
Zubří - HK Lovosice
31 : 26
8.3. 15:00
AG090
Karviná - Dukla
26 : 26
22.2. 11:45
AG077
Karviná - Zubří
24 : 25
30.11. 11:00
AG059
Frýdek-Místek - Ostrava
24 : 28
29.11. 16:00
AG055
Kopřivnice - Zubří
36 : 33
26.10. 15:00
AG036
Karviná - Frýdek-Místek
28 : 21
5.10. 15:00
AG018
Ostrava - HK Lovosice
29 : 23
2.liga starších dorostenců M
4.5. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
39 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 15:00
AJ130
Karviná - N.Veselí
21 : 25
30.3. 13:00
AJ107
Zubří - HK Lovosice
30 : 20
22.2. 13:35
AJ077
Karviná - Zubří
24 : 26
30.11. 09:00
AJ059
Frýdek-Místek - Ostrava
37 : 15
29.11. 18:00
AJ055
Kopřivnice - Zubří
33 : 44
26.10. 17:00
AJ036
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 23
5.10. 13:00
AJ018
Ostrava - HK Lovosice
33 : 39
2.liga mladších dorostenců M
22.3. 15:00
AL099
Litovel - Prostějov
32 : 30
23.11. 15:00
AL051
Litovel - V. Bystřice
37 : 28
22.9. 12:30
AL004
Bystřice p.H. - HK Ivančice
33 : 48
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.