Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
6.10. 16:00
AE018
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
2.liga mužů SM
10.5. 08:00
AF131
Trnávka - Vsetín
27 : 30
26.4. 17:15
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
39 : 25
30.3. 10:30
AF106
Šumperk - Ostrava
19 : 28
2.3. 17:00
AF081
Zubří B - SKP F-M B
31 : 26
7.12. 17:30
AF063
Napajedla - SKP F-M B
35 : 25
27.10. 17:00
AF033
Zubří B - Ostrava
33 : 20
20.10. 10:30
AF030
Napajedla - Hranice B
29 : 26
19.10. 17:00
AF026
SKP F-M B - Vsetín
21 : 26
28.9. 18:00
AF010
Trnávka - SKP F-M B
24 : 27
1.liga starších dorostenců
26.4. 15:15
AG116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
19 : 20
1.3. 18:45
AG081
Zubří - Frýdek-Místek
22 : 29
27.10. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 28
19.10. 15:00
AG026
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 35
2.liga starších dorostenců M
7.12. 15:30
AI063
Slavia Fatra Napajedla - Maloměřice
34 : 23
9.11. 16:00
AI039
Zlín - Vsetín
38 : 33
20.10. 15:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
24 : 27
6.10. 14:00
AI018
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
26.4. 13:15
AJ116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
25 : 38
1.3. 17:00
AJ081
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 23
27.10. 13:00
AJ033
Zubří - Ostrava
35 : 22
19.10. 13:00
AJ026
Frýdek-Místek - Dukla
29 : 28
2.liga mladších dorostenců M
9.11. 14:00
AL039
Zlín - Sokol Juliánov
42 : 20
Žákovská liga starších žáků
1.6. 13:00
AO191
Ivančice A - Jičín
20 : 20
1.6. 10:00
AO188
V. Bystřice - Talent A
25 : 18
31.5. 16:00
AO185
Jičín - V. Bystřice
12 : 24
31.5. 12:00
AO181
V. Bystřice - Ivančice A
23 : 20
31.5. 09:00
AO178
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
2.3. 14:30
AO097
Zubří - V. Bystřice
23 : 18
2.3. 12:00
AO095
V. Bystřice - Liberec A
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off SR 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18.5. 10:30
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Partizánske
3
3
0
0
81 : 58
6
2
ŠKP Piccard Senec
3
0
0
3
58 : 81
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.