Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
6.10. 16:00
AE018
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
2.liga mužů SM
10.5. 08:00
AF131
Trnávka - Vsetín
27 : 30
26.4. 17:15
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
39 : 25
30.3. 10:30
AF106
Šumperk - Ostrava
19 : 28
2.3. 17:00
AF081
Zubří B - SKP F-M B
31 : 26
7.12. 17:30
AF063
Napajedla - SKP F-M B
35 : 25
27.10. 17:00
AF033
Zubří B - Ostrava
33 : 20
20.10. 10:30
AF030
Napajedla - Hranice B
29 : 26
19.10. 17:00
AF026
SKP F-M B - Vsetín
21 : 26
28.9. 18:00
AF010
Trnávka - SKP F-M B
24 : 27
1.liga starších dorostenců
26.4. 15:15
AG116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
19 : 20
1.3. 18:45
AG081
Zubří - Frýdek-Místek
22 : 29
27.10. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 28
19.10. 15:00
AG026
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 35
2.liga starších dorostenců M
7.12. 15:30
AI063
Slavia Fatra Napajedla - Maloměřice
34 : 23
9.11. 16:00
AI039
Zlín - Vsetín
38 : 33
20.10. 15:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
24 : 27
6.10. 14:00
AI018
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
26.4. 13:15
AJ116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
25 : 38
1.3. 17:00
AJ081
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 23
27.10. 13:00
AJ033
Zubří - Ostrava
35 : 22
19.10. 13:00
AJ026
Frýdek-Místek - Dukla
29 : 28
2.liga mladších dorostenců M
9.11. 14:00
AL039
Zlín - Sokol Juliánov
42 : 20
Žákovská liga starších žáků
1.6. 13:00
AO191
Ivančice A - Jičín
20 : 20
1.6. 10:00
AO188
V. Bystřice - Talent A
25 : 18
31.5. 16:00
AO185
Jičín - V. Bystřice
12 : 24
31.5. 12:00
AO181
V. Bystřice - Ivančice A
23 : 20
31.5. 09:00
AO178
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
2.3. 14:30
AO097
Zubří - V. Bystřice
23 : 18
2.3. 12:00
AO095
V. Bystřice - Liberec A
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.