Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
6.10. 16:00
AE018
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
2.liga mužů SM
10.5. 08:00
AF131
Trnávka - Vsetín
27 : 30
26.4. 17:15
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
39 : 25
30.3. 10:30
AF106
Šumperk - Ostrava
19 : 28
2.3. 17:00
AF081
Zubří B - SKP F-M B
31 : 26
7.12. 17:30
AF063
Napajedla - SKP F-M B
35 : 25
27.10. 17:00
AF033
Zubří B - Ostrava
33 : 20
20.10. 10:30
AF030
Napajedla - Hranice B
29 : 26
19.10. 17:00
AF026
SKP F-M B - Vsetín
21 : 26
28.9. 18:00
AF010
Trnávka - SKP F-M B
24 : 27
1.liga starších dorostenců
26.4. 15:15
AG116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
19 : 20
1.3. 18:45
AG081
Zubří - Frýdek-Místek
22 : 29
27.10. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 28
19.10. 15:00
AG026
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 35
2.liga starších dorostenců M
7.12. 15:30
AI063
Slavia Fatra Napajedla - Maloměřice
34 : 23
9.11. 16:00
AI039
Zlín - Vsetín
38 : 33
20.10. 15:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
24 : 27
6.10. 14:00
AI018
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
26.4. 13:15
AJ116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
25 : 38
1.3. 17:00
AJ081
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 23
27.10. 13:00
AJ033
Zubří - Ostrava
35 : 22
19.10. 13:00
AJ026
Frýdek-Místek - Dukla
29 : 28
2.liga mladších dorostenců M
9.11. 14:00
AL039
Zlín - Sokol Juliánov
42 : 20
Žákovská liga starších žáků
1.6. 13:00
AO191
Ivančice A - Jičín
20 : 20
1.6. 10:00
AO188
V. Bystřice - Talent A
25 : 18
31.5. 16:00
AO185
Jičín - V. Bystřice
12 : 24
31.5. 12:00
AO181
V. Bystřice - Ivančice A
23 : 20
31.5. 09:00
AO178
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
2.3. 14:30
AO097
Zubří - V. Bystřice
23 : 18
2.3. 12:00
AO095
V. Bystřice - Liberec A
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Karviná
30 : 20
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
14
1
5
548 : 468
29
2
Karviná
20
13
1
6
535 : 468
27
3
Olomouc
20
12
2
6
531 : 459
26
4
V. Meziříčí
20
9
2
9
532 : 512
20
5
HK Hodonín
20
5
3
12
523 : 622
13
6
SK Velká Bystřice
20
2
1
17
400 : 540
5
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
166
Simona Višňovská
HK Hodonín
152
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
44
Simona Višňovská
HK Hodonín
29
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HK Hodonín
36
Simona Višňovská
HK Hodonín
32
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.