Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.4. 17:00
AB112
Litovel - Dukla B
40 : 25
1.3. 11:00
AB081
Bohunice - Bystřice p.H.
24 : 24
17.11. 10:30
AB048
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
20 : 21
5.10. 17:00
AB018
Litovel - Chodov
31 : 22
2.liga mužů JM
23.11. 16:30
AE049
Brno B - Kostelec n.H.
30 : 36
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF121
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 25
9.11. 18:00
AF037
SKP F-M B - Rožnov p.R.
26 : 23
20.10. 15:00
AF029
Ostrava - Trnávka
37 : 32
1.liga starších dorostenců
30.4. 17:30
AG121
Zubří - Kopřivnice
26 : 26
23.11. 12:30
AG049
Handball KP Brno - Kopřivnice
29 : 39
9.11. 16:00
AG037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 35
19.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
35 : 30
1.liga mladších dorostenců
30.4. 15:30
AJ121
Zubří - Kopřivnice
35 : 25
23.11. 14:30
AJ049
KP Brno - Kopřivnice
37 : 32
9.11. 14:00
AJ037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 33
19.10. 13:00
AJ029
Ostrava - Strakonice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL112
Litovel - Sokol Juliánov
34 : 19
17.11. 12:30
AL048
Bystřice p.H. - DTJ Polanka
25 : 32
5.10. 15:00
AL018
Litovel - Sokolnice
30 : 23
Český pohár mužů
15.9. 12:30
AN047
Trnávka - Polanka
26 : 19
14.9. 10:30
AN045
Vsetín - Bystřice p.H.
32 : 34
1.liga žen
27.4. 14:00
AR125
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
3.4. 18:30
AR110
Kunovice - Otrokovice
19 : 27
23.3. 15:00
AR107
Otrokovice - Slavia B
28 : 31
1.3. 15:00
AR087
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
2.11. 16:00
AR033
Otrokovice - Poruba B
22 : 27
13.10. 12:30
AR021
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
29.9. 13:00
AR009
Kunovice - SVŠ Plzeň A
26 : 15
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.11. 14:00
AUD016
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
22 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.