Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB132
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
4.5. 15:00
AB124
Chodov - Karviná B
32 : 27
26.4. 12:00
AB118
Dukla B - Chodov
27 : 27
12.4. 17:00
AB109
Náchod - Strakonice
26 : 28
8.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bohunice
29 : 24
24.11. 15:00
AB052
Chodov - Dukla B
35 : 27
26.10. 18:00
AB034
Jičín "B" - Loko Louny
35 : 26
13.10. 16:30
AB020
N.Veselí - Litovel
23 : 24
28.9. 17:00
AB010
Náchod - Bystřice p.H.
21 : 21
21.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Chodov
17 : 23
2 liga mužů JZČ
24.11. 17:00
AC052
Chodov B - VŠ Plzeň
17 : 20
2.liga mužů SVČ
6.4. 17:00
AD072
Slavia - HC Žatec
30 : 30
29.3. 16:00
AD107
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
32 : 18
15.2. 17:00
AD069
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
10.11. 16:00
AD041
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
15 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 16:00
AG119
Jičín - N.Veselí
22 : 23
26.4. 16:00
AG118
Dukla - HK Lovosice
30 : 28
16.3. 15:00
AG093
Jičín - Handball KP Brno
38 : 25
10.11. 14:00
AG041
HK Lovosice - Zubří
27 : 28
26.10. 16:00
AG034
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
13.10. 12:30
AG020
N.Veselí - Ostrava
36 : 24
28.9. 10:30
AG010
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 24
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:00
AH113
Chrudim - HC Plzeň
27 : 18
24.11. 13:00
AH052
Chodov - HSK Tygři
38 : 16
1.liga mladších dorostenců
27.4. 14:00
AJ119
Jičín - N.Veselí
25 : 25
16.3. 13:00
AJ093
Jičín - KP Brno
35 : 20
10.11. 12:00
AJ041
HK Lovosice - Zubří
31 : 31
26.10. 14:00
AJ034
Jičín - Talent Plzeň
33 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK109
Náchod - HK B Most
20 : 26
8.3. 15:00
AK088
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.