Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB132
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
4.5. 15:00
AB124
Chodov - Karviná B
32 : 27
26.4. 12:00
AB118
Dukla B - Chodov
27 : 27
12.4. 17:00
AB109
Náchod - Strakonice
26 : 28
8.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bohunice
29 : 24
24.11. 15:00
AB052
Chodov - Dukla B
35 : 27
26.10. 18:00
AB034
Jičín "B" - Loko Louny
35 : 26
13.10. 16:30
AB020
N.Veselí - Litovel
23 : 24
28.9. 17:00
AB010
Náchod - Bystřice p.H.
21 : 21
21.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Chodov
17 : 23
2 liga mužů JZČ
24.11. 17:00
AC052
Chodov B - VŠ Plzeň
17 : 20
2.liga mužů SVČ
6.4. 17:00
AD072
Slavia - HC Žatec
30 : 30
29.3. 16:00
AD107
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
32 : 18
15.2. 17:00
AD069
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
10.11. 16:00
AD041
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
15 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 16:00
AG119
Jičín - N.Veselí
22 : 23
26.4. 16:00
AG118
Dukla - HK Lovosice
30 : 28
16.3. 15:00
AG093
Jičín - Handball KP Brno
38 : 25
10.11. 14:00
AG041
HK Lovosice - Zubří
27 : 28
26.10. 16:00
AG034
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
13.10. 12:30
AG020
N.Veselí - Ostrava
36 : 24
28.9. 10:30
AG010
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 24
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:00
AH113
Chrudim - HC Plzeň
27 : 18
24.11. 13:00
AH052
Chodov - HSK Tygři
38 : 16
1.liga mladších dorostenců
27.4. 14:00
AJ119
Jičín - N.Veselí
25 : 25
16.3. 13:00
AJ093
Jičín - KP Brno
35 : 20
10.11. 12:00
AJ041
HK Lovosice - Zubří
31 : 31
26.10. 14:00
AJ034
Jičín - Talent Plzeň
33 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK109
Náchod - HK B Most
20 : 26
8.3. 15:00
AK088
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.