Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenců
9.11. 11:00
AJ040
Ostrava - Jičín
26 : 38
12.10. 14:00
AJ019
Kopřivnice - HK Lovosice
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 15:30
AL117
V. Bystřice - Litovel
30 : 26
1.12. 16:00
AL055
Rožnov p.R. - Prostějov
29 : 33
20.10. 13:00
AL027
DTJ Polanka - TJ Sokol Luhačovice
34 : 30
Žákovská liga starších žáků
19.1. 16:40
AO014
Loko Louny - Zubří
11 : 21
19.1. 14:00
AO010
Ledeč n. S. - Loko Louny
11 : 16
19.1. 13:20
AO009
Zubří - Kopřivnice A
16 : 8
19.1. 10:00
AO004
Kopřivnice A - Loko Louny
18 : 15
19.1. 09:20
AO003
Talent A - Zubří
14 : 12
2.liga žen M
26.10. 10:00
AT014
Karviná - H.Brod
24 : 16
2.liga starších dorostenek M
23.2. 12:00
AVB013
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 27
2.liga mladších dorostenek-M
27.4. 13:00
AWB042
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
Moravskoslezská liga muži
3.5. 10:30
NA064
Klimkovice - Hlučín
21 : 28
13.4. 14:30
NA055
Suchdol n/O - Hlučín
20 : 27
3.11. 10:00
NA039
Trnávka - Nový Jičín
34 : 18
14.9. 18:00
NA005
Paskov - Nový Jičín
19 : 24
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
24.5. 10:30
NC042
Kopřivnice A - Ostrava
29 : 16
10.5. 12:15
NC059
Kopřivnice A - Polanka
26 : 15
26.4. 10:15
NC054
F.-Místek A - Polanka
37 : 18
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
26.4. 09:00
NE054
F.-Místek A - Polanka A
31 : 9
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
26.4. 11:45
NF060
F.-Místek B - Nový Jičín
21 : 13
Moravskoslezská liga ženy
11.5. 13:00
NI021
Suchdol n/O - L.Zubří
24 : 27
13.4. 13:00
NI018
Suchdol n/O - Ostrava
17 : 25
14.9. 15:00
NI002
Paskov - Suchdol n/O
35 : 18
Zlínská liga - starší žáci
30.3. 10:00
ZC060
Vsetín - Bystřice p.H.
34 : 19
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
30.3. 08:30
ZDJA015
Vsetín_ch - Zlín "C"_d
28 : 27
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.