Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
8.12. 14:00
AL063
Sokolnice - Bystřice p.H.
30 : 22
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
17.11. 12:30
AT023
HK Hodonín - Olomouc
26 : 35
1.liga starších dorostenek
18.5. 16:30
AU053
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
2.liga starších dorostenek M
10.5. 11:00
AVB049
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Nový Jičín
32 : 12
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:30
AW053
Olomouc - Bohunice
39 : 9
2.liga mladších dorostenek-M
18.5. 12:30
AWB053
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
10.5. 09:00
AWB049
V. Meziříčí - DHK Zora Olomouc B
21 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.A
17.11. 10:45
AYA023
HK Hodonín - Bohunice
23 : 21
Liga Vysočiny - muži
5.10. 17:00
JA009
D. Cerekev - Bystřice n.P.
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
17.5. 15:30
LA051
Nové Bránice - Tišnov
23 : 17
30.3. 17:00
LA038
SK Kuřim B - Hostěrádky
22 : 21
26.10. 00:00
LA022
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 31
13.10. 17:00
LA016
Tišnov - Hostěrádky
33 : 20
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 13:30
LF073
Nové Bránice - Ivančice B
15 : 31
8.6. 10:30
LF086
Nové Bránice - Ivančice A
21 : 36
7.6. 10:30
LF088
KP Brno - Bohunice
29 : 32
17.5. 14:15
LF072
Nové Bránice - Hustopeče
16 : 16
3.5. 11:45
LF079
Ivančice B - Juliánov
23 : 19
3.5. 09:15
LF123
Ivančice A - Juliánov
36 : 21
26.4. 12:30
LF118
Juliánov - Sokolnice
34 : 21
13.4. 14:00
LF113
Hustopeče - Telnice
24 : 32
6.4. 17:15
LF085
Ivančice B - Sokolnice
35 : 26
6.4. 14:45
LF096
Ivančice A - Sokolnice
46 : 14
23.3. 12:00
LF098
Sokolnice - Újezd u Brna
33 : 17
1.12. 13:45
LF034
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 31
20.10. 14:00
LF028
Hustopeče - Bohunice
21 : 30
6.10. 13:30
LF014
Telnice - SK Kuřim
31 : 13
Jihomoravská liga st. žákyň
5.6. 17:45
LG060
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.