Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
8.12. 14:00
AL063
Sokolnice - Bystřice p.H.
30 : 22
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
17.11. 12:30
AT023
HK Hodonín - Olomouc
26 : 35
1.liga starších dorostenek
18.5. 16:30
AU053
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
2.liga starších dorostenek M
10.5. 11:00
AVB049
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Nový Jičín
32 : 12
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:30
AW053
Olomouc - Bohunice
39 : 9
2.liga mladších dorostenek-M
18.5. 12:30
AWB053
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
10.5. 09:00
AWB049
V. Meziříčí - DHK Zora Olomouc B
21 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.A
17.11. 10:45
AYA023
HK Hodonín - Bohunice
23 : 21
Liga Vysočiny - muži
5.10. 17:00
JA009
D. Cerekev - Bystřice n.P.
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
17.5. 15:30
LA051
Nové Bránice - Tišnov
23 : 17
30.3. 17:00
LA038
SK Kuřim B - Hostěrádky
22 : 21
26.10. 00:00
LA022
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 31
13.10. 17:00
LA016
Tišnov - Hostěrádky
33 : 20
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 13:30
LF073
Nové Bránice - Ivančice B
15 : 31
8.6. 10:30
LF086
Nové Bránice - Ivančice A
21 : 36
7.6. 10:30
LF088
KP Brno - Bohunice
29 : 32
17.5. 14:15
LF072
Nové Bránice - Hustopeče
16 : 16
3.5. 11:45
LF079
Ivančice B - Juliánov
23 : 19
3.5. 09:15
LF123
Ivančice A - Juliánov
36 : 21
26.4. 12:30
LF118
Juliánov - Sokolnice
34 : 21
13.4. 14:00
LF113
Hustopeče - Telnice
24 : 32
6.4. 17:15
LF085
Ivančice B - Sokolnice
35 : 26
6.4. 14:45
LF096
Ivančice A - Sokolnice
46 : 14
23.3. 12:00
LF098
Sokolnice - Újezd u Brna
33 : 17
1.12. 13:45
LF034
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 31
20.10. 14:00
LF028
Hustopeče - Bohunice
21 : 30
6.10. 13:30
LF014
Telnice - SK Kuřim
31 : 13
Jihomoravská liga st. žákyň
5.6. 17:45
LG060
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.