Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
8.12. 14:00
AL063
Sokolnice - Bystřice p.H.
30 : 22
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
17.11. 12:30
AT023
HK Hodonín - Olomouc
26 : 35
1.liga starších dorostenek
18.5. 16:30
AU053
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
2.liga starších dorostenek M
10.5. 11:00
AVB049
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Nový Jičín
32 : 12
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:30
AW053
Olomouc - Bohunice
39 : 9
2.liga mladších dorostenek-M
18.5. 12:30
AWB053
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
10.5. 09:00
AWB049
V. Meziříčí - DHK Zora Olomouc B
21 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.A
17.11. 10:45
AYA023
HK Hodonín - Bohunice
23 : 21
Liga Vysočiny - muži
5.10. 17:00
JA009
D. Cerekev - Bystřice n.P.
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
17.5. 15:30
LA051
Nové Bránice - Tišnov
23 : 17
30.3. 17:00
LA038
SK Kuřim B - Hostěrádky
22 : 21
26.10. 00:00
LA022
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 31
13.10. 17:00
LA016
Tišnov - Hostěrádky
33 : 20
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 13:30
LF073
Nové Bránice - Ivančice B
15 : 31
8.6. 10:30
LF086
Nové Bránice - Ivančice A
21 : 36
7.6. 10:30
LF088
KP Brno - Bohunice
29 : 32
17.5. 14:15
LF072
Nové Bránice - Hustopeče
16 : 16
3.5. 11:45
LF079
Ivančice B - Juliánov
23 : 19
3.5. 09:15
LF123
Ivančice A - Juliánov
36 : 21
26.4. 12:30
LF118
Juliánov - Sokolnice
34 : 21
13.4. 14:00
LF113
Hustopeče - Telnice
24 : 32
6.4. 17:15
LF085
Ivančice B - Sokolnice
35 : 26
6.4. 14:45
LF096
Ivančice A - Sokolnice
46 : 14
23.3. 12:00
LF098
Sokolnice - Újezd u Brna
33 : 17
1.12. 13:45
LF034
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 31
20.10. 14:00
LF028
Hustopeče - Bohunice
21 : 30
6.10. 13:30
LF014
Telnice - SK Kuřim
31 : 13
Jihomoravská liga st. žákyň
5.6. 17:45
LG060
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.