Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 14:30
AE118
Juliánov - Sokolnice
29 : 24
13.4. 10:30
AE113
Hustopeče - Telnice
33 : 25
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
9.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
28 : 27
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
8.12. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
23 : 35
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
9.11. 11:00
AE037
Maloměřice - Kostelec n.H.
27 : 27
27.10. 15:00
AE034
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
20.10. 10:30
AE028
Hustopeče - Prostějov
37 : 31
4.10. 16:00
AE014
Telnice - SK Kuřim
38 : 37
1.liga starších dorostenců
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
24.10. 17:00
AG027
Handball KP Brno - Jičín
27 : 29
2.liga starších dorostenců Č
19.10. 15:00
AH029
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
18 : 21
5.10. 15:00
AH018
D. Cerekev - Chodov
17 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.3. 13:00
AI106
SK Kuřim - Olomouc
25 : 34
9.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - Vsetín
33 : 29
22.2. 13:00
AI076
Maloměřice - Přerov
22 : 29
15.2. 13:00
AI068
Prostějov - Vsetín
35 : 41
1.12. 15:00
AI056
SK Kuřim - Přerov
23 : 21
9.11. 13:00
AI037
Maloměřice - Rožnov p.R.
28 : 25
27.10. 13:00
AI034
SK Kuřim - Zlín
25 : 27
6.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - SK Kuřim
22 : 21
1.liga mladších dorostenců
2.3. 15:30
AJ083
N.Veselí - Talent Plzeň
42 : 29
24.10. 15:30
AJ027
KP Brno - Jičín
23 : 31
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
23.3. 14:00
AL098
Sokolnice - Velké Meziříčí
25 : 35
15.2. 17:00
AL068
Prostějov - Sokol Juliánov
27 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.