Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 14:30
AE118
Juliánov - Sokolnice
29 : 24
13.4. 10:30
AE113
Hustopeče - Telnice
33 : 25
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
9.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
28 : 27
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
8.12. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
23 : 35
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
9.11. 11:00
AE037
Maloměřice - Kostelec n.H.
27 : 27
27.10. 15:00
AE034
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
20.10. 10:30
AE028
Hustopeče - Prostějov
37 : 31
4.10. 16:00
AE014
Telnice - SK Kuřim
38 : 37
1.liga starších dorostenců
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
24.10. 17:00
AG027
Handball KP Brno - Jičín
27 : 29
2.liga starších dorostenců Č
19.10. 15:00
AH029
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
18 : 21
5.10. 15:00
AH018
D. Cerekev - Chodov
17 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.3. 13:00
AI106
SK Kuřim - Olomouc
25 : 34
9.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - Vsetín
33 : 29
22.2. 13:00
AI076
Maloměřice - Přerov
22 : 29
15.2. 13:00
AI068
Prostějov - Vsetín
35 : 41
1.12. 15:00
AI056
SK Kuřim - Přerov
23 : 21
9.11. 13:00
AI037
Maloměřice - Rožnov p.R.
28 : 25
27.10. 13:00
AI034
SK Kuřim - Zlín
25 : 27
6.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - SK Kuřim
22 : 21
1.liga mladších dorostenců
2.3. 15:30
AJ083
N.Veselí - Talent Plzeň
42 : 29
24.10. 15:30
AJ027
KP Brno - Jičín
23 : 31
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
23.3. 14:00
AL098
Sokolnice - Velké Meziříčí
25 : 35
15.2. 17:00
AL068
Prostějov - Sokol Juliánov
27 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.