Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 14:30
AE118
Juliánov - Sokolnice
29 : 24
13.4. 10:30
AE113
Hustopeče - Telnice
33 : 25
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
9.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
28 : 27
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
8.12. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
23 : 35
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
9.11. 11:00
AE037
Maloměřice - Kostelec n.H.
27 : 27
27.10. 15:00
AE034
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
20.10. 10:30
AE028
Hustopeče - Prostějov
37 : 31
4.10. 16:00
AE014
Telnice - SK Kuřim
38 : 37
1.liga starších dorostenců
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
24.10. 17:00
AG027
Handball KP Brno - Jičín
27 : 29
2.liga starších dorostenců Č
19.10. 15:00
AH029
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
18 : 21
5.10. 15:00
AH018
D. Cerekev - Chodov
17 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.3. 13:00
AI106
SK Kuřim - Olomouc
25 : 34
9.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - Vsetín
33 : 29
22.2. 13:00
AI076
Maloměřice - Přerov
22 : 29
15.2. 13:00
AI068
Prostějov - Vsetín
35 : 41
1.12. 15:00
AI056
SK Kuřim - Přerov
23 : 21
9.11. 13:00
AI037
Maloměřice - Rožnov p.R.
28 : 25
27.10. 13:00
AI034
SK Kuřim - Zlín
25 : 27
6.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - SK Kuřim
22 : 21
1.liga mladších dorostenců
2.3. 15:30
AJ083
N.Veselí - Talent Plzeň
42 : 29
24.10. 15:30
AJ027
KP Brno - Jičín
23 : 31
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
23.3. 14:00
AL098
Sokolnice - Velké Meziříčí
25 : 35
15.2. 17:00
AL068
Prostějov - Sokol Juliánov
27 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.