Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
2.3. 17:00
AB080
Jičín "B" - Karviná B
26 : 22
20.10. 13:00
AB025
Karviná B - Strakonice
26 : 27
27.9. 19:30
AB012
Jičín "B" - Dukla B
32 : 23
2.liga mužů JM
21.9. 16:00
AE005
Sokolnice - Brno B
34 : 24
2.liga mužů SM
10.11. 10:30
AF042
Hranice B - Trnávka
30 : 17
12.10. 17:00
AF023
Šumperk - SKP F-M B
32 : 22
1.liga starších dorostenců
29.9. 15:00
AG012
Jičín - Dukla
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
20.10. 17:00
AJ025
Karviná - Kopřivnice
34 : 20
29.9. 13:00
AJ012
Jičín - Dukla
31 : 46
Český pohár mužů
2.10. 18:30
AN063
Juliánov - Zubří
25 : 37
Český pohár žen
25.9. 18:00
APR022
Kunovice - Olomouc
17 : 25
1.liga žen
9.3. 12:30
AR095
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
8.2. 18:00
AR068
Otrokovice - Zlín B
26 : 13
8.12. 14:30
AR065
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
6.10. 13:00
AR018
Poruba B - Slavia B
20 : 31
Liga starších dorostenek-M-sk.A
13.10. 14:30
AUC010
Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí
37 : 20
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 15:00
AUD008
Poruba - HK Veselí n.M.
23 : 25
2.liga starších dorostenek M
8.2. 16:00
AVB006
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
28 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 10:30
AWB021
DHK Zora Olomouc B - V. Meziříčí
27 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
13.10. 16:30
AYA010
Olomouc - V. Meziříčí
42 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
21.9. 13:30
LF005
Sokolnice - KP Brno
31 : 23
Jihomoravská liga ml. žáků
21.9. 12:00
LH005
Sokolnice - KP Brno
30 : 10
LOLK muži
14.9. 15:00
OA005
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 23
8.9. 10:30
OA004
Senice - Tatran Litovel B
29 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
video
online
Slavia - Šaľa
31 : 27
video
online
Zlín - Olomouc
29 : 15
video
online
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
video
online
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
video
online
Most - Partizánske
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Michalovce
22
19
1
2
718 : 489
39
2
Slavia
22
17
0
5
726 : 505
34
3
Most
22
17
0
5
672 : 468
34
4
Partizánske
22
15
1
6
580 : 536
31
5
Šaľa
22
15
0
7
646 : 504
30
6
Poruba
22
15
0
7
608 : 528
30
7
Zlín
22
10
0
12
590 : 567
20
8
Olomouc
22
9
0
13
543 : 565
18
9
Veselí n.M.
22
7
0
15
509 : 538
14
10
Písek
22
3
0
19
452 : 616
6
11
ŠKP Piccard Senec
22
2
0
20
409 : 833
4
12
J.Hradec
22
2
0
20
401 : 705
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.