Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
2.3. 17:00
AB080
Jičín "B" - Karviná B
26 : 22
20.10. 13:00
AB025
Karviná B - Strakonice
26 : 27
27.9. 19:30
AB012
Jičín "B" - Dukla B
32 : 23
2.liga mužů JM
21.9. 16:00
AE005
Sokolnice - Brno B
34 : 24
2.liga mužů SM
10.11. 10:30
AF042
Hranice B - Trnávka
30 : 17
12.10. 17:00
AF023
Šumperk - SKP F-M B
32 : 22
1.liga starších dorostenců
29.9. 15:00
AG012
Jičín - Dukla
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
20.10. 17:00
AJ025
Karviná - Kopřivnice
34 : 20
29.9. 13:00
AJ012
Jičín - Dukla
31 : 46
Český pohár mužů
2.10. 18:30
AN063
Juliánov - Zubří
25 : 37
Český pohár žen
25.9. 18:00
APR022
Kunovice - Olomouc
17 : 25
1.liga žen
9.3. 12:30
AR095
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
8.2. 18:00
AR068
Otrokovice - Zlín B
26 : 13
8.12. 14:30
AR065
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
6.10. 13:00
AR018
Poruba B - Slavia B
20 : 31
Liga starších dorostenek-M-sk.A
13.10. 14:30
AUC010
Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí
37 : 20
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 15:00
AUD008
Poruba - HK Veselí n.M.
23 : 25
2.liga starších dorostenek M
8.2. 16:00
AVB006
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
28 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 10:30
AWB021
DHK Zora Olomouc B - V. Meziříčí
27 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
13.10. 16:30
AYA010
Olomouc - V. Meziříčí
42 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
21.9. 13:30
LF005
Sokolnice - KP Brno
31 : 23
Jihomoravská liga ml. žáků
21.9. 12:00
LH005
Sokolnice - KP Brno
30 : 10
LOLK muži
14.9. 15:00
OA005
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 23
8.9. 10:30
OA004
Senice - Tatran Litovel B
29 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Karviná
30 : 20
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
14
1
5
548 : 468
29
2
Karviná
20
13
1
6
535 : 468
27
3
Olomouc
20
12
2
6
531 : 459
26
4
V. Meziříčí
20
9
2
9
532 : 512
20
5
HK Hodonín
20
5
3
12
523 : 622
13
6
SK Velká Bystřice
20
2
1
17
400 : 540
5
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
166
Simona Višňovská
HK Hodonín
152
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
44
Simona Višňovská
HK Hodonín
29
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HK Hodonín
36
Simona Višňovská
HK Hodonín
32
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.