Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
2.3. 17:00
AB080
Jičín "B" - Karviná B
26 : 22
20.10. 13:00
AB025
Karviná B - Strakonice
26 : 27
27.9. 19:30
AB012
Jičín "B" - Dukla B
32 : 23
2.liga mužů JM
21.9. 16:00
AE005
Sokolnice - Brno B
34 : 24
2.liga mužů SM
10.11. 10:30
AF042
Hranice B - Trnávka
30 : 17
12.10. 17:00
AF023
Šumperk - SKP F-M B
32 : 22
1.liga starších dorostenců
29.9. 15:00
AG012
Jičín - Dukla
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
20.10. 17:00
AJ025
Karviná - Kopřivnice
34 : 20
29.9. 13:00
AJ012
Jičín - Dukla
31 : 46
Český pohár mužů
2.10. 18:30
AN063
Juliánov - Zubří
25 : 37
Český pohár žen
25.9. 18:00
APR022
Kunovice - Olomouc
17 : 25
1.liga žen
9.3. 12:30
AR095
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
8.2. 18:00
AR068
Otrokovice - Zlín B
26 : 13
8.12. 14:30
AR065
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
6.10. 13:00
AR018
Poruba B - Slavia B
20 : 31
Liga starších dorostenek-M-sk.A
13.10. 14:30
AUC010
Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí
37 : 20
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 15:00
AUD008
Poruba - HK Veselí n.M.
23 : 25
2.liga starších dorostenek M
8.2. 16:00
AVB006
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
28 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 10:30
AWB021
DHK Zora Olomouc B - V. Meziříčí
27 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
13.10. 16:30
AYA010
Olomouc - V. Meziříčí
42 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
21.9. 13:30
LF005
Sokolnice - KP Brno
31 : 23
Jihomoravská liga ml. žáků
21.9. 12:00
LH005
Sokolnice - KP Brno
30 : 10
LOLK muži
14.9. 15:00
OA005
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 23
8.9. 10:30
OA004
Senice - Tatran Litovel B
29 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.