Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
2.3. 17:00
AB080
Jičín "B" - Karviná B
26 : 22
20.10. 13:00
AB025
Karviná B - Strakonice
26 : 27
27.9. 19:30
AB012
Jičín "B" - Dukla B
32 : 23
2.liga mužů JM
21.9. 16:00
AE005
Sokolnice - Brno B
34 : 24
2.liga mužů SM
10.11. 10:30
AF042
Hranice B - Trnávka
30 : 17
12.10. 17:00
AF023
Šumperk - SKP F-M B
32 : 22
1.liga starších dorostenců
29.9. 15:00
AG012
Jičín - Dukla
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
20.10. 17:00
AJ025
Karviná - Kopřivnice
34 : 20
29.9. 13:00
AJ012
Jičín - Dukla
31 : 46
Český pohár mužů
2.10. 18:30
AN063
Juliánov - Zubří
25 : 37
Český pohár žen
25.9. 18:00
APR022
Kunovice - Olomouc
17 : 25
1.liga žen
9.3. 12:30
AR095
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
8.2. 18:00
AR068
Otrokovice - Zlín B
26 : 13
8.12. 14:30
AR065
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
6.10. 13:00
AR018
Poruba B - Slavia B
20 : 31
Liga starších dorostenek-M-sk.A
13.10. 14:30
AUC010
Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí
37 : 20
Liga starších dorostenek-M-sk.B
6.10. 15:00
AUD008
Poruba - HK Veselí n.M.
23 : 25
2.liga starších dorostenek M
8.2. 16:00
AVB006
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
28 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 10:30
AWB021
DHK Zora Olomouc B - V. Meziříčí
27 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
13.10. 16:30
AYA010
Olomouc - V. Meziříčí
42 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
21.9. 13:30
LF005
Sokolnice - KP Brno
31 : 23
Jihomoravská liga ml. žáků
21.9. 12:00
LH005
Sokolnice - KP Brno
30 : 10
LOLK muži
14.9. 15:00
OA005
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 23
8.9. 10:30
OA004
Senice - Tatran Litovel B
29 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.