Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.3. 10:30
AE091
Kostelec n.H. - Telnice
25 : 28
2.3. 15:00
AE080
SK Kuřim - Telnice
36 : 21
16.11. 16:00
AE043
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
20 : 17
26.10. 16:00
AE031
Kostelec n.H. - Ivančice
26 : 25
13.10. 15:00
AE022
Prostějov - Brno B
26 : 14
2.liga mužů SM
4.5. 14:30
AF123
Hranice B - Vsetín
25 : 34
27.10. 10:30
AF034
Šumperk - MHK Karviná
24 : 19
29.9. 10:30
AF008
Napajedla - MHK Karviná
27 : 25
2.liga starších dorostenců M
2.3. 13:00
AI080
SK Kuřim - Sokol Telnice
23 : 19
16.2. 10:30
AI069
Přerov - Sokol Telnice
28 : 23
13.10. 17:00
AI022
Prostějov - Polanka
31 : 27
29.9. 13:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Zlín
23 : 38
2.liga mladších dorostenců M
13.10. 19:00
AL022
Prostějov - DTJ Polanka
38 : 26
2.liga žen M
29.3. 13:00
AT047
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
9.3. 16:00
AT040
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
19 : 32
24.11. 17:00
AT027
Olomouc - H.Brod
17 : 26
17.11. 16:00
AT022
SK Velká Bystřice - H.Brod
22 : 28
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
1.liga starších dorostenek
11.5. 15:00
AU052
HK Veselí n.M. - Zlín
30 : 32
6.4. 14:00
AU035
Zlín - Písek
24 : 21
2.2. 13:00
AU003
Zlín - DHK Pardubice
34 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
12.10. 16:30
AUC011
HK Hodonín - DHK Pardubice
33 : 42
2.liga starších dorostenek M
18.5. 12:00
AVB053
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
29.3. 09:00
AVB039
TJ Sokol Velké Meziříčí - H.Brod
24 : 26
1.liga mladší dorostenky
6.4. 16:00
AW035
Zlín - Písek
24 : 20
2.2. 11:00
AW003
Zlín - Háje
25 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
29.3. 11:00
AWB039
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 23
Liga mladších dorostenek M-sk.A
12.10. 14:45
AYA011
HK Hodonín - DHK Pardubice
38 : 20
Moravskoslezská liga muži
18.5. 14:00
NA073
Nový Jičín - Hlučín
24 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 5-6 - výsledky
video
online
Olomouc - Písek
37 : 25
video
online
Olomouc - Písek
27 : 20
video
online
Písek - Olomouc
28 : 28
video
online
Písek - Olomouc
21 : 23
video
online
Olomouc - Písek
24.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.